Grupa Filmowa Darwin w Stacji Kultura!

Grupa Filmowa Darwin Rumia
fot. Stacja Kultura
Reklama
Reklama

Stacja Kultura w Rumi zaprasza 12 października o 18:30 na spotkanie z Grupą Filmową Darwin. Wydarzenie zaplanowano w ramach obchodów 5-lecia Stacji Kultura. Wstęp wolny!Grupa Filmowa Darwin to charyzmatyczni, zdolni i młodzi, pełni energii aktorzy, twórcy jednego z najbardziej profesjonalnych kanałów na polskim You Tube, którzy udowodnili, że ciężką pracą i pasją można osiągnąć sukces. Grupa została założona w 2012 roku przez Marka Hucza i Jana Jurkowskiego – absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie – i to właśnie oni będą gośćmi Stacji Kultura.

Reklama
Reklama

Twórcy w swoim dorobku mają krótkometrażowe serie fabularne publikowane w internecie, takie jak Wielkie Pytania Polskie, Wielkie Konflikty, Zakazane Reklamy Darwina czy Agent 700. Są również autorami tekstów piosenek, które zyskały miano kultowych, jak chociażby „Orki z Majorki”. W 2018 roku Grupa została zaproszona przez platformę Netflix do wyreżyserowania odcinka miniserialu Czarne lusterko – polskiej odpowiedzi na Black Mirror. Właśnie ten odcinek ma najlepsze oceny i budzi największe emocje w odbiorcach.

Grupa filmowa Darwin – „Czarne Lusterko: 1%”:

Spotkanie z Grupą Filmową Darwin. 12 października, godz. 18:30. Stacja Kultura w Rumi, ul. Starowiejska 2. Wstęp wolny!

źródło: informacja prasowa / Stacja Kultura


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *