Z kim Orkan zagra w V lidze? Znamy wstępny terminarz spotkań!

mks orkan rumia, sport, rumia, kluby piłkarskie, mks, miejski klub sportowy, rafał siemaszko
Reklama
Reklama

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz spotkań w sezonie 2019/2020 V ligi. Zgodnie z nim, MKS Orkan Rumia rozpocznie swoje zmagania 15 sierpnia (czwartek) o godzinie 11:00, od spotkania z Orłem 1955 Trąbki Wielkie.Prawdziwy „smaczek” czeka nas jednak trzy dni później (18 sierpnia, niedziela). Rywalem niebiesko-żółto-czerwonych będzie wówczas klub z sąsiedniego miasta, MKS Orlęta Reda. Zgodnie z informacją opublikowaną w kalendarzu imprez przez rumski MOSiRu, mecz ma się odbyć na…przebudowanym Stadionie Miejskim, przy ul. Mickiewicza 43. Początek spotkania o godzinie 11:00. Pełny terminarz dostępny jest na stronie: łączynaspiłka.pl.

Reklama
Reklama

W poprzednim sezonie niebiesko-żółto-czerwoni w 36 kolejkach IV ligi schodzili z boiska jako pokonani aż 24 razy. Ostatecznie, Orkan zajął ostatnie, 19. miejsce w tabeli.

Po spadku do klasy okręgowej, Orkan znajduje się w grupie Gdańsk I, wraz z 15 innymi zespołami: MKSem Władysławowo, Wietcisą Skarszewy, Orlętami Reda, Potokiem Pszczółki, Sztormem Kosakowo, Czarnymi Pruszcz Gdański, drugim zespołem SKS Bałtyku Gdynia, Zenitem Łęczyce, Sportingiem Leźno, Orłem Trąbki Wielkie, Mokrym Dworem, Błyskawicą Reda Rekowo, GLKSem Rożyny, Sopocką AP i GKSem Kolbudy.

Podopieczni trenera Patryka Maćkowiaka rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 11 lipca. Obecnie zespół jest w trakcie zmian kadrowych i rozgrywa mecze sparingowe.

Więcej informacji o drużynie MKS Orkan Rumia znajdziecie pod specjalnym tagiem.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *