Wspólnie próbują wykupić rumską kaktusiarnię

kaktusiarnia w rumi, rumia atrakcje, kaktusiarnia likwidacja
Reklama
Reklama

Jeśli regularnie i uważnie czytacie mojego bloga, zapewne wiecie już, że Kaktusiarnia Państwa Hinzów, przez wiele lat stanowiąca jeden z charakterystycznych walorów Rumi, zostanie w tym roku zamknięta.W związku z likwidacją, rumska Kaktusiarnia prowadzi całkowitą wyprzedaż swojej kolekcji – a kolekcja jest ogromna i piękna! Obejmuje ponad 5 tys. gatunków i form i jest największym zbiorem (ok. 1,5 mln) roślin sukulentycznych w Polsce i jednym z największych w EU.

Reklama
Reklama

Ten rok jest ostatnią szansą na odwiedzenie tego zielonego miejsca. Dlatego pojedźcie tam, pooglądajcie, nacieszcie oczy i… przywieźcie cząstkę Kaktusiarni do domu! Na Facebooku powstało specjalne wydarzenie pod nazwą „Wykupujemy Kaktusiarnię!”, którego organizatorem jest inicjatywa Rośliny Trójmiejskie.

Jeśli ktoś z Was nie miał okazji jeszcze tego zrobić, hodowlę kwitnących kaktusów i innych sukelentów można podziwiać od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 17:00 i w soboty w godzinach 9:00 – 15:00. Zwiedzanie jest bezpłatne.

źródło: Rośliny Trójmiejskie / opracowanie własne / kaktusiarnia.pl


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *