„Jesień już”. Koncert zespołu Muzaika

Żółty jesienny liść
Reklama
Reklama

Biblioteka Janowo(ul. Pomorska 11) zaprasza na koncert „Jesień już” Zespołu Wokalnego Muzaika pod kierownictwem Marzeny Graczyk.

Zespół Wokalny Muzaika istnieje od 2011 roku. Od początku działa pod okiem pani dyrygent Marzeny Graczyk, przy czym w międzyczasie skład zespołu się zmieniał. Obecnie jest to zespół żeński, 3- głosowy.

Reklama
Reklama

Latem 2018 po raz pierwszy grupa zawitała w studiu nagraniowym, a w styczniu 2019 opublikowała pierwsze profesjonalne nagranie. Zespół dwukrotnie znalazł się w finale konkursu kolęd Małego Trójmiasta Kaszubskiego, miał także okazję zaśpiewać w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

O sobie mówią:

„Czerpiemy wiele radości ze wspólnego śpiewu i ciągle poszerzamy swój repertuar o nowe utwory. Prezentowane przez nas piosenki pozwolą słuchaczom rozmarzyć się, wzruszyć, uśmiechnąć i dostrzec piękno w codzienności…”

Koncert odbędzie się 23 listopada o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

(źródło: informacja prasowa)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *