Reklama Reklama

Juniorki APS Rumia trzecią drużyną na Pomorzu

akademia piłki siatkowej rumia, juniorki, sukces, mistrzostwa pomorza, juniorki
Reklama Reklama

Zawodniczki zespołu APS Rumia zajęły trzecie miejsce podczas finału Mistrzostw Pomorza Juniorek, rozgrywanego w miniony weekend w Malborku. Siatkarki uzyskały tym samym prawo do gry w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!


Przeciwniczkami Akademi Piłki Siatkowej Rumia były siatkarki Gedani Gdańsk, Gdyńskiej Akademi Siatkówki oraz Golden Sparty Braniewo (ostatecznie, zwyciężczynie turnieju). Rumianki, grające po okiem trenerów Tomasza Kordowskiego i Roberta Sawickiego, uzyskały awans dzięki zwycięstwu nad rywalkami z Gdyni 3:1.

Akademia wciąż prowadzi nabór nowych zawodniczek. Dziewczęta urodzone w roku 2006 i młodsze mogą wziąć udział w zajęciach Grupy Naborowej, w poniedziałki, środy, czwartki w godzinach (17:00-18:30) w hali MOSiR Rumia. Przyjdź i spróbuj swoich sił! Może kolejne medale będą Twoim udziałem.

Autor: Paweł Jałoszewski, Zdjęcie tytułowe: APS Rumia.

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *