Sport i zdrowie

Juniorki APS Rumia trzecią drużyną na Pomorzu

Juniorki APS Rumia trzecią drużyną na Pomorzu
Reklama Reklama

Zawodniczki zespołu APS Rumia zajęły trzecie miejsce podczas finału Mistrzostw Pomorza Juniorek, rozgrywanego w miniony weekend w Malborku. Siatkarki uzyskały tym samym prawo do gry w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!


Przeciwniczkami Akademi Piłki Siatkowej Rumia były siatkarki Gedani Gdańsk, Gdyńskiej Akademi Siatkówki oraz Golden Sparty Braniewo (ostatecznie, zwyciężczynie turnieju). Rumianki, grające po okiem trenerów Tomasza Kordowskiego i Roberta Sawickiego, uzyskały awans dzięki zwycięstwu nad rywalkami z Gdyni 3:1.

Akademia wciąż prowadzi nabór nowych zawodniczek. Dziewczęta urodzone w roku 2006 i młodsze mogą wziąć udział w zajęciach Grupy Naborowej, w poniedziałki, środy, czwartki w godzinach (17:00-18:30) w hali MOSiR Rumia. Przyjdź i spróbuj swoich sił! Może kolejne medale będą Twoim udziałem.

Autor: Paweł Jałoszewski, Zdjęcie tytułowe: APS Rumia.

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *