Kabaret Młodych Panów w Rumi

Kabaret Młodych Panów w Rumi
Reklama
Reklama

Kabaret Młodych Panów wystąpi w tym roku Rumi, z programem „To jest chore”! Ruszyła sprzedaż biletów.

Kabaret Młodych Panów występuje w składzie: Robert Korólczyk, Bartosz Demczuk, Mateusz Banaszkiewicz i Łukasz Kaczmarczyk. Jak przekonują, ich najnowsza propozycja pt. „To jest chore” dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

Reklama
Reklama

„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności. Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza – czytamy w materiałach organizatora.

Kabaret Młodych Panów zgrabnie łączy obiektywizm z umiarkowanym realizmem, nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazuje świat we właściwych proporcjach, bez pochopnego uogólniania.

Wydarzenie potrwa około dwóch godzin.

Kabaret Młodych Panów w Rumi – bilety:

Bilety do nabycia online:

oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej:

  • wszystkie salony EMPIK na terenie kraju, w tym Rumia: ul. Sobieskiego 14a, ul. Grunwaldzka 108 oraz Gdynia: ul. Świętojańska 68, ul. Aleja Zwycięstwa 256, ul. Kazimierza Górskiego 2, ul. Płk. Dąbka 338
  • ADI Travel Reda ul. Gdańska 35, tel. 58 736 32 33
  • Biuro Podróży SAFARA, Dom Towarowy Chylonia, Gdynia, ul. Gniewska 21 box 22, tel. 503 175 742; 58 698 63 35
  • Biuro Turystyczne Mart-Tour Gdynia, ul. Wójta Radtkego 42, tel. 58 621 92 25

Kabaret Młodych Panów: To jest chore!, 4 marca 2022 (piątek) o godz. 18:00 w Rumi w hali MOSiR (ul. Mickiewicza 49).

Wydarzenia i imprezy w Rumi

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: KONTAKT.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *