Kabaret Neo-nówka wystąpi w Rumi

Kabaret Neonówka wystąpi w Rumi!
Reklama
Reklama

Kabaret Neo-Nówka ponownie odwiedza Rumię. Tym razem w ramach świętowania swoich 20. urodzin.


Neo-nówka to polski kabaret, założony w 2000 r. przez grupę wrocławskich studentów (przez pierwsze kilka miesięcy działalności funkcjonował pod nazwą To-Niemy). W swoich wystąpieniach porusza głównie tematy społeczne i polityczne. W jego składzie występują: Roman Żurek (założyciel i autor tekstów), Michał Gawliński oraz Radosław Bielecki.

Reklama
Reklama

Grupa ostatni raz odwiedziła Rumię w marcu 2019 roku, z programem „Żywot Mariana”. Tym razem jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce będzie świętował swój jubileusz. Dwudzieste urodziny artystów mają odbyć się w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. O oprawę muzyczną zadba zaprzyjaźniony zespół Żarówki.

„Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo.” – przekonują organizatorzy.

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka. 16.10.2021 r. (sobota), godz. 16:00. Bilety dostępne są tutaj.
Hala MOSiR (Rumia), ul. Mickiewicza 49, 84-230 Rumia

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *