Karmodzielna w Rumi. Podziel się karmą!

Karmodzielna w Rumi. Podziel się karmą!
Reklama
Reklama

Masz nadmiar karmy dla zwierząt w swojej spiżarni? Zastanawiasz się, co zrobić z niepotrzebnymi opakowaniami karmy, które już nie pasują do diety twojego pupila? Karmodzielnia Rumia to projekt, gdzie Twoje niepotrzebne zapasy karmy mogą stać się zbawieniem dla potrzebujących zwierząt!

Inicjatywa Karmodzielnia Rumia połączy Cię z lokalnymi fundacjami opiekującymi się bezdomnymi zwierzętami oraz opiekunami, których nie stać na odpowiednie wyżywienie swoich pupili. Twój wkład może sprawić, że zwierzaki te dostaną coś do zjedzenia i poczują ciepło ludzkiej troski.

Reklama
Reklama

Dołącz do Karmodzielni i zrób coś dobrego już dzisiaj! Przynosząc niepotrzebną karmę, tworzysz most między sercem człowieka a potrzebującymi zwierzętami. Każde opakowanie karmy, które przyniesiesz, to krok w kierunku pomocy potrzebującym.

Dary można przynosić do sklepu zoologicznego Pet Shop Rumia przy Dąbrowskiego 14. Organizatorzy akcji gwarantują, że karma trafi do potrzebujących.

W późniejszym etapie planujemy zakup ogólnodostępnej szafy, która stanie na zewnątrz sklepu, aby ułatwić i usprawnić pracę Karmodzielni. Dzielmy się miłością i karmą.

Więcej informacji na temat Karmodzielni w Rumi można znaleźć na grupie na Facebooku.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *