Kolizja na ul. Starowiejskiej w Rumi

Kolizja na ul. Starowiejskiej w Rumi
Reklama
Reklama

Jeden z czytelników bloga, Pan Marek, poinformował mnie o kolizji z udziałem aut osobowych na ul. Starowiejskiej w Rumi.

Według informacji od czytelnika, w poniedziałek (19 kwietnia) w okolicach godziny 11:00 doszło do kolizji na ul. Starowiejskiej, vis a vis Hotelu Falko. W zdarzeniu uczestniczyły trzy auta osobowe. Z powodu wycieku płynów został zablokowany pas w kierunku Kazimierza.

Reklama
Reklama

Jeśli pojawi się więcej informacji, zaktualizuję wpis.

Wypadek na ul. Starowiejskiej w Rumi (15 kwietnia)

W ostatnim czasie pisałem także o innym zderzeniu aut na ul. Starowiejskiej w Rumi, nieco bliżej ronda i DK nr 6. W wyniku wypadku miała zostać poszkodowana jedna osoba. Szczegóły we wpisie Wypadek na ul. Starowiejskiej w Rumi.

O czym jeszcze mówi się w Rumi i okolicy?

O wydarzeniach, których mówi się w naszej okolicy pisze dziale: Wiadomości. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *