Pożar w sklepie budowlanym w Rumi

Pożar w sklepie budowlanym w Rumi
Reklama
Reklama

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie poinformowali o pożarze w sklepie budowlanym w Rumi.

W nocy z poniedziałku na wtorek (19-20 kwietnia) doszło do pożaru w hipermarkecie przy ul. Grunwaldzkiej w Rumi. Strażacy zostali zaalarmowani do zdarzenia około godziny 2.49. Jak się okazało, zapaliła się drewniana altana oraz znajdujące się w pobliżu wyposażenie sklepu.

Reklama
Reklama

Tak swoją interwencję relacjonuje Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie:

„O godzinie 02:49 zaalarmowano nas do pożaru na terenie sklepu budowlanego w Rumi przy ulicy Grunwaldzkiej. Po dojeździe naszego zastępu na miejsce zastano pożar drewnianej altany oraz znajdującego się w pobliżu wyposażenia sklepu. Działania prowadziły już zastępy z JRG Rumia. Nasze działania objęły wsparcie ratowników z Rumi. Rozwinięte zostały dwie linie gaśnicze, którymi podano prądy wody na płonące obiekty. Po opanowaniu pożaru przystąpiono do dogaszania i prac rozbiórkowych. Do jednostki powróciliśmy około godziny czwartej. Na miejscu oprócz wymienionych wyżej jednostek obecny był także zastęp z JRG Wejherowo.” (źródło)

Poniżej zamieszczam zdjęcie od jednego z czytelników bloga Tymczasem w Rumi, Krzysztofa:

Wcześniej na łamach bloga opisywałem Wam również:

O czym jeszcze mówi się w Rumi i okolicy?

O wydarzeniach, których mówi się w naszej okolicy pisze dziale: Wiadomości. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *