Rumia KryminalnieWiadomości

Włamywacz z Rumi zatrzymany

Włamywacz z Rumi zatrzymany
Reklama Reklama

Policjanci kryminalni zatrzymali 25-latka w związku z kradzieżami oraz włamaniami, do których doszło na terenie Rumi.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Rumi pracowali nad sprawami dwóch kradzieży i dwóch włamań, do których doszło w okresie od sierpnia do listopada 2021 roku. Dzięki swoim działaniom, funkcjonariusze ustalili i zatrzymali sprawcę tych przestępstw. Okazał się nim 25-latek z Rumi.

Mężczyzna kradł elektronarzędzia. Do mieszkań wchodził przez uchylone drzwi balkonowe lub uchylone/wyważone okno. Kryminalni podczas przeszukań znaleźli część kradzionych przedmiotów, które zostały zabezpieczone, a następnie przekazane prawowitym właścicielom.

Włamywacz był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa (działał w ramach “powrotu do przestępstwa”). Usłyszał już zarzuty. Został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Kradzież mienia jest zagrożona karą do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za kradzież z włamaniem grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.