Kradzież roweru – ul. Partyzantów w Rumi

Kradzież roweru – ul. Partyzantów w Rumi
Reklama
Reklama

Zgłosił się do mnie Pan Krystian z Rumi. W tym tygodniu z ulicy Partyzantów skradziono jego rower. Mieszkaniec poszukuje teraz informacji na temat okoliczności zdarzenia.

Wiadomość od czytelnika:

Reklama
Reklama

„Prawdopodobnie w nocy z 15/16.08 lub 16/17.08 spod domu w Rumi na ul. Partyzantów skradziono rower marki Kross, model Evado 3.0 z rocznika 2018. Rower posiada zamontowany bagażnik rowerowy marki Kross oraz zapięcie do fotelika dziecięcego marki Hamax (widoczne na drugim zdjęciu).

Jeśli ktoś zauważy taki rower to proszę o kontakt – czy to przez Messenger czy też telefonicznie: 507279014.

Sprawa została zgłoszona na Policje. Łudzę się, że go odzyskam, ale może karma wróci i ktoś słono za to zapłaci.
Już nie chodzi o to, że nie mogę jeździć – widok i radość dziecka, które może jechać z Tatą rowerem boli najbardziej, bo teraz nie ma na czym…”

Skradziony rower – zdjęcia czytelnika:

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: kontakt@tymczasemwrumi.pl.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *