Piknik Młodych w Rumi. Koncerty, animacje dla dzieci, strefy rozrywki

Piknik Młodych w Rumi. Koncerty, animacje dla dzieci, strefy rozrywki
Reklama
Reklama

Miejski Dom Kultury w Rumi zaprasza do Parku Starowiejskiego na Piknik Młodych.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 25 sierpnia. Wstęp wolny! Poniżej program imprezy:

Reklama
Reklama
  • od 15.00 do 16.30 i od 17.15 do 18.00 – animacje dla dzieci, strefa plastyczna, strefa gier planszowych, strefa ekoeksperymentu, bańki mydlane i inne
  • 16.30 KONCERT: „Bajkowe melodie” w wykonaniu aktorów Pomorskiego Teatru Nobilis (piosenki ze spektakli „Dyzio w krainie wyobraźni”, „O Witce, co chciała być stolemką” zaśpiewają Agnieszka Skawińska, Ola Lis, Piotr Lewicki; koncert poprowadzi Krzysztof Brzozowski)
  • 18.00 KONCERT: Paprodziad // Gooral. Paprodziad – Włodzimierz Dembowski, były wokalista Łąki Łan, tekściarz. Gooral – Mateusz Górny – producent muzyczny, łączący muzykę electro z tradycyjną muzyką góralską. Obaj artyści nawiązali współpracę, której pokłosiem jest album „Naturalna generacja”. Materiał zawarty na płycie ma wzmacniać w ludziach duchową świadomość i przybliżać do świata natury.

Lato 2022 w Rumi. Imprezy, wydarzenia i kultura

Jak spędzić lato i wakacje w mieście Rumia? Znamy imprezy i wydarzenia zaplanowane przez Miejski Dom Kultury sierpniu 2022 roku

O tym, gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi dowiecie się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *