Love and Humanity. O kulturze i sztuce Afryki w Rumi

wersniaz wystawy o kulturze afryki rumia 2024
Reklama
Reklama

Weź udział w niezwykłej podróży po kulturze i sztuce Afryki, prezentowanej przez utalentowanego artystę z Nigerii, Unyime Linus Etuk.

Jego rozwój artystyczny jest nie tylko efektem jego determinacji i talentu, ale również wsparcia, które otrzymał z Polski z Parafii pw. Św. Judy Tadeusza w Rumi. Dzięki temu wsparciu, Etuk mógł rozwijać swoje umiejętności, co zaowocowało dzisiejszym wysokim poziomem jego sztuki.

Reklama
Reklama

Wernisaż odbędzie się 27 lutego 2024 r. w Rumi. Stanowi część akcji dobroczynnej „Pomaganie ma Znaczenie”. To wyjątkowa okazja, aby osobiście spotkać się z Unyime, wysłuchać jego historii i doświadczyć, jak jego dzieła artystyczne odkrywają tematy Love& Humanity.

Historia Unyime Linus Etuk, stanowi donośny głos i źródło nadziei dla wszystkich, dowodząc, że zaangażowanie i ciężka praca, połączone z nieśmiałym wsparciem, mają moc przemiany. Ta wystawa to celebracja potęgi pomocy, jak i potęgi determinacji i wytrwałości w dążeniu do celów. Celem wydarzenia jest pokazanie, jak małe gesty mogą kreować wielką przyszłość. Ta wystawa to dowód na to, że dobroć i wsparcie są mostem do rozwoju talentów i spełniania marzeń.

Wystawa „Love and Humanity” – Unyime Linus Etuk

Wyjątkowy Wernisaż: „Love and Humanity” – Unyime Linus Etuk. Artysta z Nigerii. 27 Lutego 2024, Stacja Kultura, Rumia, ul. Starowiejska 2, godz. 12:00 – 19:00. Wstęp wolny.

Wystawa będzie dostępna od 27 lutego do 2 marca, w czwartek i piątek, godz. 09:00-19:00 oraz w sobotę, godz. 09:00-13:00. Organizatorami są: Monika i Ariel Kamińscy.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat wydarzeń, koncertów i imprez w Rumi znajdziesz w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *