„Rzeczy osobiste”. Spotkanie autorskie z Karoliną Sulej

„Rzeczy osobiste”. Spotkanie autorskie z Karoliną Sulej
Reklama
Reklama

Biblioteka Kaszubska zaprasza na spotkanie autorskie z Karoliną Sulej, które odbędzie się w dniu 20.02.2024 o godzinie 18:30 w Stacji Kultura. Głównym tematem spotkania będzie reportaż „Rzeczy osobiste” ale porozmawiamy również o twórczości autorki jako całości.

Kilka słów o autorce:
Karolina Sulej – ur. 1985. Pisarka, reportażystka, scenarzystka gier i popularyzatorka antropologii mody. Autorka m.in. reportaży Wszyscy Jesteśmy dziwni. Opowieści z Coney Island ( 2018), reportaży Rzeczy osobiste. Opowieść o ubraniach w obozach koncentracyjnych i zagłady (2020) ( Nagroda im. Teresy Torańskiej, Ołówek Moczarskiego, finał Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego i Grand Press ), Historie osobiste. O ludziach i rzeczach w czasie wojny (2021) oraz Ciałaczki. Kobiety, które wcielają feminizm ( 2022). Ponadto autorka podcastów Ubrani i Garderobiana i współautorka serialu podcastowego Supernowa, który otrzymał nagrodę Podcastu Roku 2022 w konkursie im. Janusza Majki. Działaczka w Fundacji Kraina.

Reklama
Reklama

Spotkanie poprowadzi Krystyna Weiher-Sitkiewicz. Wstęp wolny!

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat wydarzeń, koncertów i imprez w Rumi znajdziesz w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *