Reklama Reklama

Marcin Meller gościem Stacji Kultura w Rumi [nagranie wideo]

Marcin Meller odwiedził „wirtualnie” Stację Kultura w Rumi. Sprawdź nagranie z rozmowy!Reklama Reklama

Marcin Meller, dziennikarz i prezenter telewizyjny, był wirtualnym gościem Stacji Kultura w Rumi. Spotkanie odbyło się za pośrednictwem Internetu, 10 grudnia (czwartek), o godzinie 18:30.

Marcin Meller będzie gościem Stacji Kultura w Rumi. (fot. mat. organizatora)

Marcin Meller – dziennikarz i prezenter telewizyjny. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat pracował jako reporter w tygodniku „Polityka”, gdzie zajmował się tematyką międzynarodową, polityczną i obyczajową. Był gospodarzem nadawanego przez TVN w latach 2000-2002 reality show „Agent”, prowadził także m.in. magazyn „Dzień Dobry TVN”, teleturniej „Kapitalny pomysł” i „Drugie śniadanie mistrzów”. Był redaktorem naczelnym polskiej edycji miesięcznika „Playboy” oraz autorem felietonów we „Wprost”. Od 2020 roku jest redaktorem naczelnym Wirtualnej Polski.

Nagranie ze spotkania

Spotkanie poprowadziła Iwona Demska, dziennikarka Radia Gdańsk. Poniżej znajdziecie nagranie z transmisji:

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Między książką a blogiem. Od strony drukowanej do strony internetowej”, na który Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *