Mieszkańcy Rumi, uwaga na oszustów!

Mieszkańcy Rumi, uwaga na oszustów!
Reklama
Reklama

Urząd Miasta Rumi przestrzega mieszkańców przed oszustami podającymi się za kontrolerów. Za pomocą strony internetowej urzędnicy opublikowali komunikat, który w całości znajdziecie poniżej.

„W związku z sygnałami dotyczącymi rzekomych kontroli domostw w zakresie źródeł ciepła, podczas których przyznawane są ulgi na przyłącza gazowe oraz pobierane są zaliczki na ten cel, informujemy, że pracownicy Urzędu Miasta Rumi nie prowadzą takich działań.

Reklama
Reklama

Próby oszustwa związane z rzekomymi kontrolami należy zgłaszać dyżurnemu Komisariatu Policji w Rumi (tel.: 47 742 99 22) lub dzielnicowym.

Bezpośrednie kontrole źródeł ciepła, realizowane przez pracowników Urzędu Miasta Rumi, są poprzedzone oficjalną korespondencją i nigdy nie są związane z pobieraniem jakichkolwiek opłat.

Więcej informacji na ten temat udziela Wydział Klimatu i Ochrony Powietrza (tel.: 58 679 65 05, mail: powietrze@rumia.eu).”

(źródło: Komunikat Urzędu Miasta Rumi z dn. 08.03.2022 r.)

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *