Mieszkanka Rumi w nowej edycji programu TVN „Big Brother”

Mieszkanka Rumi w programie Big Brother
Reklama
Reklama

Rumianka Natalia Dawidowska została uczestniczką siódmej edycji popularnego reality-show „Big Brother”. Nowy sezon popularnego reality show wystartował 13 września i jest emitowany codziennie o 20:00 na antenie programu TVN7 oraz platformie player.pl.

Program Big Brother – na czym polega i gdzie go oglądać?

Jeśli nie mieliście jeszcze z nim styczności (co wątpliwe :)), reality-show „Big Brother” polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Grupa uczestników wprowadza się do specjalnie przygotowanego, niewielkiego budynku pełnego kamer i odciętego od jakichkolwiek informacji od świata. Życie w domu dyktowane jest poprzez głośniki przez tzw. Wielkiego Brata, który wydaje uczestnikom polecenia oraz daje różnorodne zadania i nakazy, których wypełnianie jest obowiązkowe.

Do udziału w siódmej edycji show zgłosiło się 28 tysięcy osób, z których wyłoniono finalną 18-tkę. Program emitowany codziennie o 20:00 na antenie programu TVN7 oraz platformie player.pl. Gospodarzami wejść na żywo są Gabi Drzewiecka, Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. Zwycięzca wielkiego finału otrzyma nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Mieszkanka Rumi w programie Big Brother

Jedna z uczestniczek w najnowszej edycji, Natalia Dawidowska, ma 29 lat i pochodzi z Rumi. Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej. W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Jak sama przyznaje -wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

Aktualizacja (28 października 2019 r.):

W minioną niedzielę (27 października) odbyły się kolejne “nominacje”. Zgodnie z decyzją widzów Dom Wielkiego Brata opuściła 29-letnia Natalia Dawidowska z Rumi. Podczas pożegnania z mieszkańcami, uczestniczka przyznała, że spodziewała się tego, że to właśnie ona zostanie wyeliminowana. Rumianka odpadła z programu jako 9 uczestnik.

– Dla mnie najważniejsze jest to, że byłam cały czas sobą. Pokazałam siebie i to, co chciałam przekazać ludziom to to, żeby być po prostu sobą. Nieważne kto jak wygląda, czy jakiej jest orientacji – mówiła Pani Natalia o swoim udziale w show.

Dodatkowo, wywiad z Panią Natalią możecie zobaczyć na stronie Dzień dobry TVN.

źródło: bigbrother.tvn.pl

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *