Home / Historie i sukcesy mieszkańców Rumi / Mieszkanka Rumi w nowej edycji programu TVN „Big Brother”

Mieszkanka Rumi w nowej edycji programu TVN „Big Brother”

Mieszkanka Rumi w programie Big Brother

Rumianka Natalia Dawidowska została uczestniczką siódmej edycji popularnego reality-show „Big Brother”. Nowy sezon popularnego reality show wystartował 13 września i jest emitowany codziennie o 20:00 na antenie programu TVN7 oraz platformie player.pl.

Program Big Brother – na czym polega i gdzie go oglądać?

Jeśli nie mieliście jeszcze z nim styczności (co wątpliwe :)), reality-show „Big Brother” polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Grupa uczestników wprowadza się do specjalnie przygotowanego, niewielkiego budynku pełnego kamer i odciętego od jakichkolwiek informacji od świata. Życie w domu dyktowane jest poprzez głośniki przez tzw. Wielkiego Brata, który wydaje uczestnikom polecenia oraz daje różnorodne zadania i nakazy, których wypełnianie jest obowiązkowe.

Do udziału w siódmej edycji show zgłosiło się 28 tysięcy osób, z których wyłoniono finalną 18-tkę. Program emitowany codziennie o 20:00 na antenie programu TVN7 oraz platformie player.pl. Gospodarzami wejść na żywo są Gabi Drzewiecka, Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. Zwycięzca wielkiego finału otrzyma nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Mieszkanka Rumi w programie Big Brother

Jedna z uczestniczek w najnowszej edycji, Natalia Dawidowska, ma 29 lat i pochodzi z Rumi. Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej. W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Jak sama przyznaje -wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka.

Aktualizacja (28 października 2019 r.):

W minioną niedzielę (27 października) odbyły się kolejne “nominacje”. Zgodnie z decyzją widzów Dom Wielkiego Brata opuściła 29-letnia Natalia Dawidowska z Rumi. Podczas pożegnania z mieszkańcami, uczestniczka przyznała, że spodziewała się tego, że to właśnie ona zostanie wyeliminowana. Rumianka odpadła z programu jako 9 uczestnik.

– Dla mnie najważniejsze jest to, że byłam cały czas sobą. Pokazałam siebie i to, co chciałam przekazać ludziom to to, żeby być po prostu sobą. Nieważne kto jak wygląda, czy jakiej jest orientacji – mówiła Pani Natalia o swoim udziale w show.

Dodatkowo, wywiad z Panią Natalią możecie zobaczyć na stronie Dzień dobry TVN.

źródło: bigbrother.tvn.pl

Tagi:

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt:

Paweł Jałoszewski
kontakt@tymczasemwrumi.pl

Jeśli organizujesz wydarzenie, prowadzisz ciekawy projekt lub planujesz akcję społeczną – napisz do mnie.
Pomogę Ci dotrzeć do mieszkańców Rumi i pokazać to, co robisz, w ciekawy i autentyczny sposób.

Wydarzenia w Rumi:

Opinie mieszkańców Rumi:

  1. Walenie petardami to plaga naszych rozrastających się osiedli. Dopisuję się do protestu przeciwko tej wątpliwej rozrywce, jaką dzieciaki fundują nam…

Co dzieje się w Rumi?

2019 2020 2021 2022 2023 2024 biblioteka rumia budowa dla dzieci dla mieszkanca dla mieszkańca dom kultury sm janowo historia rumi imprezy inwestycje komenda powiatowa policji w wejherowie komunikaty koncert koronawirus kpp wejherowo kultura mdk rumia mieszkancy MKS Orkan Rumia mosir rumia pilka nozna policja problemy mieszkancow remont rower rozrywka ruch drogowy sport stacja kultura straz pozarna sukcesy szkola uczniowie wiadomosci wydarzenia charytatywne Wydarzenia w Rumi wydarzenie wypadek za darmo zkm gdynia