Mieszkanka Rumi wygrała program „Szansa na sukces”!

Mieszkanka Rumi wygrała program „Szansa na sukces”!
Reklama
Reklama

Aleksandra Hinc z Rumi wygrała w programie „Szansa na Sukces”! O triumfie rumianki zadecydowało wykonanie utworu „Jet Airliner” zespołu Modern Talking.

Pierwszy odcinek nowego sezonu programu „Szansa na sukces” został wyemitowany w minioną sobotę, 3 października. Gościem programu (i jednocześnie członkiem jury) był Thomas Anders z grupy Modern Talking. Rumianka wykonała utwór pt. „Jet Airliner”, promujący w 1987 roku piąty album niemieckiego zespołu „Romantic Warriors”.

Reklama
Reklama

Występ Aleksandry Hinc z Rumi w programie „Szansa na sukces” możecie zobaczyć na nagraniu poniżej:

Mieszkanka Rumi posiada własny kanał w serwisie YouTube (kliknij, aby przejść). Dotychczas opublikowano na nim 15 nagrań, które łącznie wyświetlono prawie 106 tysięcy razy. Profil posiada obecnie 505 subskrypcji.

Wyjątkowe historie i sukcesy mieszkańców z mojego regionu to coś, co lubię najbardziej. Trochę już ich opisałem – na tyle dużo, żeby stworzyć osobną kategorię na blogu. Nazwałem ją (nieco z przymrużeniem oka): “Rumska Aleja Gwiazd”. Lista cały czas się powiększa, a wpisów przybywa.

Zobacz inne programy telewizyjne, w których pojawił się rumski akcent:

 • Rumianin wystąpił w programie Ninja Warrior! [WIDEO]
 • Rumia w programie “Milionerzy”
 • Program “Królowe życia” z “wizytą” w Rumi!
 • Program “Złomowisko PL” w Rumi. Zobacz zdjęcia zza kulis!
 • Małżeństwo z Rumi w Teleexpressie
 • Wild West Ranch w Dzień dobry TVN!
 • 1) Mieszkanka Rumi w nowej edycji programu TVN “Big Brother” / 2) Rumianka poza programem Big Brother. “Najważniejsze, że byłam cały czas sobą”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *