Historie i sukcesy mieszkańców RumiWiadomości

Mieszkanka Rumi wygrała program “Szansa na sukces”!

Mieszkanka Rumi wygrała program “Szansa na sukces”!
Reklama Reklama

Aleksandra Hinc z Rumi wygrała w programie “Szansa na Sukces”! O triumfie rumianki zadecydowało wykonanie utworu “Jet Airliner” zespołu Modern Talking.

Pierwszy odcinek nowego sezonu programu “Szansa na sukces” został wyemitowany w minioną sobotę, 3 października. Gościem programu (i jednocześnie członkiem jury) był Thomas Anders z grupy Modern Talking. Rumianka wykonała utwór pt. „Jet Airliner”, promujący w 1987 roku piąty album niemieckiego zespołu “Romantic Warriors”.

Występ Aleksandry Hinc z Rumi w programie “Szansa na sukces” możecie zobaczyć na nagraniu poniżej:

Mieszkanka Rumi posiada własny kanał w serwisie YouTube (kliknij, aby przejść). Dotychczas opublikowano na nim 15 nagrań, które łącznie wyświetlono prawie 106 tysięcy razy. Profil posiada obecnie 505 subskrypcji.

Wyjątkowe historie i sukcesy mieszkańców z mojego regionu to coś, co lubię najbardziej. Trochę już ich opisałem – na tyle dużo, żeby stworzyć osobną kategorię na blogu. Nazwałem ją (nieco z przymrużeniem oka): “Rumska Aleja Gwiazd”. Lista cały czas się powiększa, a wpisów przybywa.

Zobacz inne programy telewizyjne, w których pojawił się rumski akcent:

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 73 = 75