Młody, obiecujący bokser z Rumi poszukuje sponsorów. Może jesteś w stanie pomóc?

Młody, obiecujący bokser z Rumi poszukuje sponsorów. Może jesteś w stanie pomóc?
Reklama
Reklama

19-letni bokser Damian Kryża, mieszkaniec Rumi oraz dwukrotny Mistrz Wybrzeża i medalista w Pucharze Polski, chciałby postawić na w pełni zawodową karierę w swojej dyscyplinie. Niestety, nie jest to możliwe bez sponsorów.

Tymczasem w Rumi to od zawsze zawartość tworzona przez mieszkańców, dla mieszkańców. Często, za pośrednictwem bloga i fanpage’u, byliśmy w stanie pomóc sobie nawzajem. Z tego też względu, poniżej zamieszczam wiadomość, jaką otrzymałem na skrzynkę odbiorczą od Damiana:

Reklama
Reklama

„Witam wszystkich. Nazywam się Damian Kryża i kieruje ten wpis do osób chcących mnie wesprzeć w mojej pasji. Mam 19 lat i trenuje od 3 lat amatorsko boks. Jako sportowiec poświęcam wszystko aby do każdej walki być jak najlepiej przygotowany a przede wszystkim do głównej imprezy jaką są Mistrzostwa Polski. Moim celem jest być lepszym zawodnikiem oraz zdobyć kolejne trofea sportowe.


W obecnej karierze jaką jest amatorstwo mam takie wyróżnienia jak dwukrotny Mistrz Wybrzeża czy brązowy medal na Pucharze Polski. Jestem dwukrotnym ćwierćfinalistą Mistrzostw Polski. Posiadam kilka wygranych walki na międzynarodowych turniejach bokserskich.
Chciałbym skupić się wyłącznie na przygotowaniach do walk i nie rozpraszać swojej uwagi na dodatkową pracę. Zapewniam, że w zamian za Państwa wsparcie zrobię wszystko by pokazać Państwa produkty w taki sposób by zachęcić kolejnych fanów pięściarstwa do wyboru produktów Państwa firmy.
W zamian mogę zaoferować między innymi:

  • informacje o Państwa firmie jako oficjalnym Partnerze, wspierającym moje przygotowania do walk mniejszych jak i większych imprez bokserskich
  • lokowanie Państwa produktów w Social mediach
  • lokowanie logo na oficjalnej odzieży, którą mam w planach zrobić i wychodzić w niej do ringu
  • lokowanie Państwa produktów na zdjęciach

Jeśli Państwa firma, spółka bądź osoby prywatne byłyby chętne aby towarzyszyć mi w tej sportowej drodze życia, zachęcam do kontaktu.

Pozdrawiam, Damian Kryża

Z Damianem można skontaktować się przez profil na Facebooku – kliknij tutaj, aby przejść.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *