Muzyka filmowa i Beata Kozidrak na otwarcie „Lipca w Rumi”

Muzycznego otwarcia tegorocznego „Lipca w Rumi” dokona Beata Kozidrak wspólnie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej i Przemysławem Piotrem Pasternakiem. W pierwszej części koncertu wybrzmią hity znane z kultowych produkcji filmowych, takich jak "Gwiezdne wojny" czy "Park Jurajski", oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej – w tym „Y.M.C.A.” Village People oraz „Shallow” Lady Gagi.
Reklama
Reklama

W piątek (12 lipca) odbędzie się inauguracja wakacyjnego cyklu „Lipiec w Rumi”. Koncertowego otwarcia dokona królowa polskiej estrady Beata Kozidrak wspólnie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą Przemysława Pasternaka. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:30 na terenie boiska przy ulicy Bukowej. Wstęp jest wolny.

W pierwszej części koncertu, za sprawą 54 instrumentalistów i 8 wokalistów Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej oraz 40 chórzystów z Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego, będzie można usłyszeć hity znane z kultowych produkcji filmowych oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej z ostatnich kilkudziesięciu lat.

Reklama
Reklama

Brzmienia klasycznych instrumentów oraz wyjątkowe wokale przeniosą publiczność między innymi do uniwersum „Gwiezdnych wojen” i „Piratów z Karaibów”, a także przypomną wszystkim zakończenie filmu „Gladiator”. Nie zabraknie też energicznych utworów pokroju „Y.M.C.A.” Village People oraz „The Shoop Shoop Song” Cher.

Gwiazdą wieczoru będzie Beata Kozidrak, która w drugiej części koncertu, wspólnie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej pod batutą Przemysława Pasternaka, wykona swoje największe przeboje. Będzie to okazja, by usłyszeć w wyjątkowych aranżacjach utwory takie jak: „Biała armia”, „Co mi Panie dasz” czy „Ta sama chwila”.

Zobacz: LIPIEC W RUMI 2019. Program, artyści, koncerty, atrakcje.

źródło: Urząd Miasta Rumi

Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *