Zaczynamy chillout! Letni house i zimne lody czekają!

Letni house i zimne i lody powrócą w tym roku do Parku Starowiejskiego w Rumi! Co więcej, Miejski Dom Kultury, zachęcony pozytywnym odbiorem wydarzenia przez mieszkańców w 2018 roku, zdecydował się rozbudować nieco imprezę i zwiększyć ilość eventów z dwóch do czterech. 🙂
Reklama
Reklama

Letni house i zimne lody powróciły do Parku Starowiejskiego w Rumi! Za nami pierwsze wydarzenie z całego cyklu.„Letni house zimne i lody” to wydarzenie, które zadebiutowało w naszym mieście w sierpniu 2018 roku. Przed Miejskim Domem Kultury w Rumi powstała strefa relaksu, która umożliwiała nie tylko odprężenie się na leżakach i obserwację zachodzącego słońca, ale również tańce w rytm muzyki house, o której brzmienie zadbał profesjonalny DJ. Chętni mogli też skorzystać z oferty food trucków oraz sięgnąć po rodzinne gry planszowe.

Reklama
Reklama

Tegoroczne spotkania z muzyką house i zimnymi lodami rozpoczęły się 11 lipca. Kolejne edycje zaplanowano na:

  • 25 lipca
  • 8 sierpnia
  • 22 sierpnia

Miejski Dom Kultury czeka na Was od 18:00 do 22:00. Oprócz świetnej muzyki, serwowanej na żywo, na miejscu nie zabraknie oczywiście strefy gastronomicznej. Swoje stoiska zapowiedzieli w tym roku m.in. Tadam Tadam czy U Lodziarzy.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *