Muzyka filmowa i Beata Kozidrak porwały Rumię

Lipiec w Rumi 2019 zdjecia tymczasem w rumi
Reklama
Reklama

W piątek (12 lipca) mocnym uderzeniem rozpoczęliśmy wakacyjny cykl „Lipiec w Rumi”! Koncert w wykonaniu Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą Przemysława Pasternaka oraz Beaty Kozidrak przyciągnął tłumy!

Koncert, inaugurujący cykl wydarzeń Lipiec w Rumi”, rozpoczął się o godzinie 20:30 na terenie boiska przy ulicy Bukowej. Instrumentaliści i wokaliści Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej oraz chórzyści z Akademickiego Chóru Uniwersytetu Morskiego zaprezentowali wspólnie hity znane z kultowych produkcji filmowych (m.in. Gwiezdnych Wojen, Piratów z Karaibów czy Titanica) oraz największe przeboje muzyki rozrywkowej z ostatnich kilkudziesięciu lat.

Reklama
Reklama

Gwiazdą wieczoru była Beata Kozidrak, która w drugiej części koncertu, przy wsparciu orkiestry, wykonała swoje największe przeboje. Publiczność wspólnie z artystką odśpiewała utwory takie jak: „Biała armia”, „Co mi Panie dasz” czy „Ta sama chwila”.

To jednak dopiero pierwsza z atrakcji, jakich możemy spodziewać się tegorocznego lata w Rumi. Przed nami kolejne wydarzenia z cyklu Lipiec w Rumi (kliknij, żeby zobaczyć program), plenerowe kino oraz wspólny relaks podczas „Letniego house’u i zimnych lodów” przy MDK w Rumi.

Lipiec w Rumi, koncert
fot. Paweł Jałoszewski

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *