Na nartach po Szmelcie [WIDEO]

Na nartach po Szmelcie [WIDEO]
Reklama
Reklama

„Gdzie w okolicach trójmiasta można zjechać na nartach 100 m przewyższenia?” Jak przekonuje Pan Dariusz, Rumia pod tym względem ma dużo do zaoferowania.

W serwisie YouTube można znaleźć nagranie wideo z przejazdu na nartach po Rumi Szmelcie. Są to głównie tereny położone przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. Dla dociekliwych, autor nagrania przed każdym z „odcinków” zamieścił mapki, na których możecie sprawdzić, gdzie odbywa się zjazd. 🙂

Reklama
Reklama

Zapraszam na prezentację dwóch zjazdów, które, choć są na Pomorzu, przypominają prawdziwe góry. Ten drugi tak naprawdę świeżo po dużym opadzie i rano w niedzielę, kiedy nie ma ruchu można skończyć 20 metrów niżej, przy torach kolejowych – co razem daje 135 m różnicy poziomu – opowiada Dariusz Bartoszewski, autor filmu i założyciel kanału na YouTube.

Nagrania zostały wykonane w 2021 roku.

Zjazd na nartach. Rumia Szmelta i Zagórze – część 1:

Zjazd na nartach. Rumia Szmelta i Zagórze – część 2:

Zjazd na nartach. Rumia Szmelta i Zagórze – część 3:

Bardzo relaksujące widoki i muzyka, prawda? 🙂 Mieszkamy w pięknej okolicy.

Co jeszcze słychać w Rumi?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *