Reklama Reklama

Najaktywniejszy Wolontariusz Powiatu – zgłoszenia do konkursu

Fundacja „Dla Was” zaprasza do udziału w konkursie na tytuł Najaktywniejszego Wolontariusza Powiatu” – w powiecie puckim oraz wejherowskim.

Reklama Reklama

Konkurs jest związany z wydarzeniem Lokalne Fora Wolontariatu, które odbędą się 7 grudnia w Wejherowie oraz 8 grudnia w Pucku. Zwieńczeniem tych spotkań będzie uroczyste przekazanie nagród dla najaktywniejszych wolontariuszy z obu powiatów.

Wydarzenie powstało z intencją wyróżnienia lokalnych działaczy. Na zgłoszenia kandydatów do tytułu „Najaktywniejszego Wolontariusza Powiatu” organizatorzy czekają do 4 grudnia 2022 r.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: dlawas-my.sharepoint.com.

Więcej szczegółów oraz bieżących informacji można znaleźć na stronach:

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *