Zwyrodnialec zatrzymany za zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem

Zwyrodnialec zatrzymany za zabicie psa ze szczególnym okrucieństwem
Reklama
Reklama

Policjanci z Wejherowa zatrzymali 27-latka w związku ze sprawą dotyczącą uśmiercenia psa ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna ukrywał się przed policjantami na terenie sąsiedniego powiatu.

O zdarzeniu poinformowała w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie.

Reklama
Reklama

Wejherowscy kryminalni od 13 listopada 2022 roku pracowali nad sprawą uśmiercenia psa ze szczególnym okrucieństwem. Według ustaleń policji, 27-latek, który zabił zwierzę, podpalił psa znajdującego się w zamkniętej budzie.

Po zdarzeniu mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia i zaczął się ukrywać. W piątek na terenie powiatu puckiego zatrzymali go kryminalni.

fot. KPP Wejherowo

– Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany i usłyszał trzy zarzuty dotyczące uśmiercenia psa ze szczególnym okrucieństwem, kierowania gróźb karalnych oraz zmuszania do określonego zachowania. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem – informuje Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie.

W sobotę 27-latek został przez wejherowski sąd tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *