Noc Spadających Gwiazd w Rumi. Zapisz się na rodzinne biwakowanie!

Noc Spadających Gwiazd w Rumi. Zapisz się na rodzinne biwakowanie!
Reklama
Reklama

Miejski Dom Kultury w Rumi rozpoczął zapisy na miejski camping w Noc Spadających Gwiazd.

Hej! Wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na fanpage’u Tymczasem w Rumi! Sprawdź co słychać w Rumi.

Noc Spadających Gwiazd w Rumi

Podczas „nocy spadających gwiazd” zaobserwować możemy deszcz meteorów wchodzących w ziemską atmosferę. Naszą planetę otoczy chmura drobin materii pozostawionych przez kometę Swift-Tuttle. Miejski Dom Kultury w Rumi zaprasza z tej okazji na miejski camping, by wspólnie podziwiać niebo.

Miejski Camping w Noc Spadających Gwiazd to rodzinne biwakowanie z atrakcjami i animacjami dla małych i dużych. Należy zabrać swój namiot, śpiwór i inny potrzebny sprzęt. Wstęp jest bezpłatny, ale prowadzone są zapisy mailowe pod adresem: biuro@domkulturyrumia.pl.

Wydarzenie odbędzie się w nocy z 12 na 13 sierpnia 2022 roku, od godziny 17.00. Camping zostanie rozstawiony przy Senie Letniej MDK, ul. Mickiewicza 19. Doba pobytowa na kempingu trwa od godz. 15:00 – 12.08.2022 do godz. 10:00 –13.08.2022. Więcej informacji: Regulamin (kliknij, aby przejść).

Aktualizacja: Zapisy na wydarzenie został zakończone.

Jak spędzić lato 2022 w Rumi (i okolicach)?

Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy i inne atrakcje dziejące się w Rumi podczas tegorocznego lipca i sierpnia publikuję w kategorii: Imprezy, kultura i rozrywkaZobacz również wpis: Lato 2022 w Rumi. Koncerty, pikniki, kino letnie, wycieczki i inne atrakcje! (Lipiec i sierpień).

Gdzie w Rumi legalnie zorganizować ognisko?

W związku z trwającym latem i przyjemnymi warunkami do przebywania na świeżym powietrzu, w ostatnim czasie zacząłem się zastanawiać nad miejscami w Rumi, w których można legalnie i bezpiecznie rozpalić ognisko. Sprawdź, co udało mi się ustalić – kliknij, aby przejść do wpisu.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *