Reklama Reklama

Darmowe kino w Rumi. Zobacz najbliższy seans!

Kino Letnie w Rumi 2023

W najbliższy weekend kolejny i (i niestety – już ostatni) bezpłatny pokaz filmu w ramach Kina Letniego! W Rumi znane pozycje obejrzysz za darmo, siedząc wygodnie na leżaku.

Reklama Reklama

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Kino Letnie w Rumi. Jakie filmy będą grane?

O tym, jakie pozycje zostaną wyświetlone w tegorocznym plenerowym kinie letnim w Rumi zadecydowaliście…Wy. 🙂 Głosowanie odbywało się na oficjalnym profilu miasta na Facebooku. Każdy z mieszkańców mógł wytypować maksymalnie cztery tytuły spośród przedstawionej listy. Ostatecznie, wyświetlone zostaną te, które zdobyły najwięcej głosów.

Do wyboru były najnowsze filmy familijne, przygodowe, thrillery, komedie i dramaty. Mieszkańcy mogli wybierać wśród 16 tytułów: Gra fortuny (2023, akcja), Wieloryb (2022, dramat), Ania (2022, dokumentalny), Pracownik miesiąca (2022, komedia), Wystrzałowe wesele (2022, komedia romantyczna), Bullet Train (2022, akcja), Wielki zielony krokodyl domowy (2022, przygodowy), Fabelmanowie (2022, dramat), Zołza (2022, komedia), Szpieg, którego nie było (2022, thriller) W trójkącie (2022, komediodramat), Nawet myszy idą do nieba (2022, animacja), Wilk, lew i ja (2021, familijny), Szef roku (2021, komediodramat), Kraina smoków (2021, animacja), Na rauszu (2020, komediodramat).

Głosowanie zakończyło się w czwartek 6 lipca o godzinie 10:00. Na plenerowym ekranie z pewnością będzie można obejrzeć te cztery tytuły: „Wieloryb”, „Pracownik miesiąca”, „Ania”, „Na rauszu”.

Kino letnie w Rumi. Gdzie i kiedy odbywają się seanse?

Najbliższy pokaz: „Na rauszu” – 1 września (piątek), godz. 20:00, park Janowski. Edit: Pokaz został przeniesiony i odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 9, wejście do obiektów sportowych od ul. Stoczniowców!

Reklama Reklama

Grupa nauczycieli pracujących w gimnazjum poddaje się eksperymentowi, który ma udowodnić, że utrzymanie odpowiedniego stężenia alkoholu we krwi pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. (2020, komediodramat)

Kino Letnie w Rumi 2023 – wszystkie seanse:

 • „Wieloryb” – 14 lipca (piątek), godz. 21:30, park Starowiejski.
  • Nauczyciel angielskiego, który utknął w małym mieszkaniu przez poważną otyłość, próbuje odbudować więź ze swoją nastoletnią córką. (2022, dramat)
  • Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=H5ZgOkIujc4
 • „Pracownik miesiąca” – 21 lipca (piątek), godz. 21:30, park Janowski.
  • Spokojny urzędnik ma zostać zmuszony do rezygnacji z pracy ze względu na redukcję etatów, przełożeni wysyłają go więc na Grenlandię, gdzie ma chronić naukowców przed atakami niedźwiedzi polarnych. (2022, komedia)
  • Zwiastun: https://youtu.be/zLweIy1Lszsz
 • „Ania” – 18 sierpnia (piątek), godz. 20:45, park Starowiejski. Wzruszająca opowieść o popularnej aktorce Annie Przybylskiej. (2022, dokumentalny)
 • „Na rauszu” – 1 września (piątek), godz. 20:00, park Janowski.

Czy kino plenerowe w Rumi coś kosztuje?

Na miejscu, oprócz plenerowego ekranu, jak co roku czekać będą również leżaki oraz popcornwszystko bezpłatnie.

Jest to szósta edycja Kina letniego w Rumi realizowanego w takiej formule. W 2022 roku najwięcej głosów otrzymały następujące tytuły: „Nieznośny ciężar wielkiego talentu” (175 głosów), „Pies” (115 głosów) oraz „Wojna z dziadkiem” (102 głosy).

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta Rumi oraz Miejski Dom Kultury w Rumi.

Imprezy, wydarzenia i kultura w 2023 r. w Rumi

Reklama Reklama

O tym, gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi dowiecie się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *