Dla mieszkańca

Nowa strefa skrzyżowań równorzędnych w Rumi – ważny komunikat

Nowa strefa skrzyżowań równorzędnych w Rumi – ważny komunikat
Reklama Reklama

Uwaga! Od 15 września zmieni się organizacja ruchu na obszarze ograniczonym ulicami: Grunwaldzką, Ceynowy, Żwirki i Wigury oraz Kosynierów.Od 15 września 2020 r. na obszarze ograniczonym ulicami: Grunwaldzką (droga krajowa nr 6), Ceynowy, Żwirki i Wigury oraz Kosynierów wprowadzona zostanie strefa skrzyżowań równorzędnych. Prace związane z wykonaniem oznakowania poziomowego i pionowego rozpoczęły się w miniony poniedziałek i potrwają najprawdopodobniej do 16 września.

Źródło: Urząd Miasta Rumi

Co warte podkreślenia, zmiany dotyczą tylko wewnętrznego obszaru i nie obejmują ulic: Grunwaldzkiej, Ceynowy, Żwirki i Wigury oraz Kosynierów. Nowa organizacja ruchu, jak tłumaczy urząd, wprowadzona jest “ze względów bezpieczeństwa” i “w odpowiedzi na liczne prośby mieszkańców”.

Prosimy o zachowanie wzmożonej ostrożności na wspomnianym obszarze – apeluje miasto w komunikacie.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor.

Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *