Problemy mieszkańców

O trzech takich, co ukradli Malucha (Sygnały od czytelników)

O trzech takich, co ukradli Malucha (Sygnały od czytelników)
Reklama Reklama

“Dzień dobry! Zwracam się w imieniu Lemur Parku z prośbą o pomoc oraz z dość ciekawą historią: O 3 takich co ukradli Malucha” – myślę, że wszyscy chcemy jej posłuchać? 😉W piątek (25 września) na skrzynkę odbiorczą fanpage’u Tymczasem w Rumi wpłynęła prośba od jednego z czytelników, Patryka. Poszukuje on sprawców nietypowej kradzieży sprzed Lemur Parku w Rumi.

O trzech takich, co ukradli Malucha

Do zdarzenia doszło w drugiej połowie września.

“Na początku sprawcy przyszli i okradli wszystko co było w środku Malucha: każdy kabelek, kierownice siedzenia, akumulator- wszystko. Potem znowu przyszli, tym razem po lampy i zderzaki. Ostatecznie, z powrotem zamontowali kierownice, z poduszki i kartonów zrobili fotel, a z pomocą BMW uprowadzili malucha aż pod kościół. Tam postanowili porzucić skradzionego Fiata 126p. Mamy zdjęcia oraz nagrania z monitoringu, gdzie wszystko widać prócz rejestracji samochodu.

Liczymy, ze dzięki Tymczasem w Rumi może uda się namierzyć sprawców. Czy jest Pan w stanie pomoc?”

To jak, spróbujemy? 😉

Zdjęcie z monitoringu, udostępnione przez czytelnika.

Jak zostałem zapewniony, Lemur Park przewiduje nagrodę za wskazanie sprawców. Na maluchu nadal jest napis “Park powrotu do przeszłości”- to pozostałość po poprzedniej nazwie.

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *