TosięMusiUdać! – gwiazdy zagrają dla Tosi w Rumi

TosięMusiUdać! – gwiazdy zagrają dla Tosi w Rumi
Reklama
Reklama

Przed nami wielki finałowy festyn dla Tosi w Rumi! Podczas wydarzenia wystąpią m.in. Golden Life, Antek Smykiewicz, Izabela Trojanowska czy Norbi. Sprawdźcie szczegóły!Zbiórka dla Tosi

Kilkunastomiesięczna Tosia z Gdyni cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Aby uratować życie dziewczynki, brakuje niespełna miliona złotych.

Reklama
Reklama

Czas potrafi być okrutny, Tosi zostało go niewiele. Chora na SMA typu 2. Wskutek degradacji każdego dnia umierają mięśnie dziewczynki. Zaczynając od tych odpowiedzialnych za poruszanie, aż po mięśnie potrzebne by mogła oddychać, a jej serduszko bić. Dziewczynka potrzebuje terapii genowej w za 10 mln złotych! Ma już ponad 1,5 roku, a leczenie powinno się odbyć jak najszybciej! Ilość leku zależy od wagi dziecka – każdy kolejny gram niesie za sobą ryzyko uszkodzenia wątroby. To prawdziwy wyścig z czasem” – możemy przeczytać na stronie charytatywnej zbiórki w serwisie siepomaga.pl.

fot. siepomaga.pl/tosiemusiudac

Sprawdź poprzednie wpisy na ten temat:

 • #GaszynChallenge w Rumi! [Zobacz WIDEO!]
 • Trwa licytacja charytatywna! Rafał Siemaszko przekazał złoty medal Pucharu Polski!

Finałowy festyn dla Tosi w Rumi

Charytatywne wydarzenie kończące (miejmy nadzieje) zbiórkę, czyli Wielki Finałowy Festyn dla Tosi #TosięMusiUdać odbędzie się w Rumi, 26 września (sobota), od godziny 14:00. Na boisku Salos przy ul. Bukowej 7 w tym dniu posłuchamy koncertów w wykonaniu gwiazd, m.in. Norbiego, Antka Smykiewicza, Izabeli Trojanowskiej czy zespołu Golden Life. Oprócz tego na wszystkich przybyłych czekają licytacje, dmuchańce, food trucki, animacje czy wystawa samochodów i motocykli – a to tylko część spośród wszystkich atrakcji. Wydarzenie poprowadzi duet: Szymon Jachimek i Marcin Żebrowski.

Program festynu TosięMusiUdać w Rumi (26.09.2020):

 • 14:00 Łukasz Kurpet
 • 14:30 Wioletta Niczyporuk
 • 15:00 Dominika Kwiatkowska
 • 16:00 Norbi
 • 17:00 Zespół tańca SPIN
 • 18:00 Antek Smykiewicz
 • 19:00 Izabela Trojanowska
 • 19:40 Marcin Topór GASZYN CHALLENGE
 • 20:00 Golden Life

Kochani! To już trzeci, wielki festyn dla Tosi. Dlaczego finałowy? Ponieważ do celu brakuje już niewiele ponad milion, a w dniu festynu mamy ogromną nadzieję, że ta suma będzie dużo, dużo mniejsza, a Tosia będzie się pakowała na terapię. 26 września świętujmy w Rumi koniec zbiórki w atmosferze radości i szczęścia! Bądźcie z nami dla naszej niebieskookiej istotki – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Artyści dla Tosi

Na wydarzenie zapraszają między innymi zaprzyjaźnione z blogiem Rumskie Spotkania Muzyczne, sprawdźcie!

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2832813173625619&id=1634736650099950

(wpis na blogu opracowałem na podstawie materiałów organizatora oraz Urzędu Miasta Rumi)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *