Odszedł Maciej Jaworski, nauczyciel w SP nr 8 w Rumi

Maciej Jaworski, nauczyciel w SP nr 8
Reklama
Reklama

Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi poinformowała o śmierci Macieja Jaworskiego. Pan Maciej nauczał wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa.

„Z głębokim żalem informujemy, że w poniedziałek 16 stycznia br. odszedł od nas śp. Maciej Jaworski, znakomity nauczyciel wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa, bardzo dobry Kolega, oddany naszej Szkole. Wszyscy znaliśmy Go jako uczynnego, głodnego sukcesów sportowych swoich uczniów nauczyciela i trenera. Pływanie, lekkoatletyka i unihokej to były jego główne pasje. Dzielnie wspierał organizację „Olimpiady u Mikołaja”. Uczniowie – Jego podopieczni, zdobywali laury w zawodach sportowych. Teraz Pan Maciej gra i trenuje w innej drużynie i na innym stadionie.

Reklama
Reklama

Wyrazy głębokiego współczucia składa Dyrekcja i Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej Nr 8 w Rumi.

komunikat zamieszczony przez SP nr 8 w Rumi

Ostatnie pożegnanie Pana Macieja Jaworskiego odbędzie się 23 stycznia o godz. 10.00 w Kościele rzymskokatolickim pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Gdańsku-Brętowie, przy ul. Słowackiego 79. Pogrzeb odbędzie się o godz. 11:30 na cmentarzu Srebrzysko-Nowa Kaplica.

Msza święta w intencji o spokój duszy śp. Macieja Jaworskiego, zamówiona przez Społeczność Ósemki, odprawiona zostanie 6 lutego br. o godz. 18.00 w kościele Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi (ul. Generała Henryka Dąbrowskiego 26).

(zdjęcie tytułowe: materiały SP nr 8 w Rumi)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. eumin

    W ~2007 w owczesnym gimnazjum nr 1 miałem 'solo’ z klasowym nękaczem w lasku obok szkoły. Wydawało się, że obyło się bez konsekwencji, choć pare dni później na WFie M Jaworski zwrócił mi uwagę w cztery oczy, że kurde co to była za bójka, nie wolno tak itd.. Jak wytłumaczyłem, że typ znęcał się nad wszystkimi, a nikt nie chciał się postawić to wyraził zrozumienie z naciskiem aby tego nie robić więcej. Nikomu nic nie zdradził, nie zrobił nam przypału, dobry człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *