Okradała markety w Rumi. Teraz zatrzymała ją policja.

kradziez rumia, supermakret, zlodziej w sklepie rumia, supermarket, shoplifter rumia, policja, wydarzenie
Reklama
Reklama

Wejherowscy kryminalni zatrzymali kobietę podejrzewana o kradzieże sklepowe na terenie Rumi i Wejherowa. Noc z środy na czwartek spędziła w policyjnej celi.

Reklama
Reklama

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali 26-letnią kobietę w związku z kradzieżami, do których dochodziło w marketach spożywczych w Rumi i Wejherowie na przełomie 2018 i 2019 roku. Jak ustalili kryminalni, kobieta kilkukrotnie na terenie marketów spożywczych kradła produkty spożywcze i chemiczne tj. kawy, czekolady i chemię gospodarstwa domowego, o wartości (jednorazowo) od kilkuset do ponad tysiąca złotych. Kradzione produkty 26-latka wynosiła w kieszeniach i rękawach oraz częściowo w torbie. Funkcjonariusze wyjaśnili także, że niektóre rzeczy zostawiała dla siebie, a część sprzedawała innym osobom.

Noc z środy na czwartek kobieta spędziła w policyjnym areszcie. Niewykluczone, że usłyszy 5 zarzutów dotyczących kradzieży mienia, za co grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *