Samochód marzeń: kup i zrób. Rumski Fiat w TVN Turbo!

adam januszewski, tvn turbo, rumia, rumski fiat 125p, telewizja w rumi, tvn, program, zabytek, motoryzacja
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama

Popularny Rumski Fiat 125p będzie bohaterem jednego z odcinków programu w TVN Turbo „Samochód marzeń: kup i zrób!”. Właściciel pojazdu, Pan Adam Januszewski, podzielił się dziś zdjęciem z planu zdjęciowego. Na ten moment nie znamy daty emisji odcinka.

fot. Rumski Fiat 125p / facebook.com

Zasady programu „Samochód marzeń: kup i zrób” są proste. Redakcja zbiera zgłoszenia od swoich widzów na dedykowaną skrzynkę pocztową, a następnie (z tysięcy zgłoszeń) wybiera auta, które dzięki ekipie zyskają drugie życie. Dotychczas w warsztacie odbudowano już ponad 100 pojazdów. Budżet jakim dysponuje redakcja to każdorazowo ok. 6000 zł – za te pieniądze udaje się naprawiać zarówno klasyki, które wyjechały z fabryk kilkadziesiąt lat temu, jak i świeższe, choć równie nietuzinkowe „youngtimery”. Dzięki zaangażowaniu ekipy zyskują nie tylko właściciele odbudowywanych samochodów, ale również widzowie, którzy śledząc wszystkie prace wykonywane przy aucie mogą się dowiedzieć, jak we własnym zakresie i możliwie tanim kosztem wykonać naprawy w swoim aucie. Format jest jednym z najbardziej rozbudowanych projektów TVN Turbo. Jak dotąd doczekał się 11 edycji.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *