MKS Orkan Rumia po kolejnych sparingach

mks orkan rumia, sport, rumskie kluby, sport w rumi, mecze w rumi
Reklama
Reklama

Za nami kolejne mecze kontrolne MKS Orkanu Rumia. W niedziele (4 sierpnia) niebiesko-żółto-czerwoni remisują bezbramkowo z IV ligowym GKS Luzino.W zespole z Rumi zagrało dziś 20 piłkarzy. W drużynie trwają jeszcze testy zawodników, gdzie oceniania jest ich przydatność  – opowiada trener rumskiego klubu, Patryk MaćkowiakNajbliższy mecz kontrolny Orkan rozegra w sobotę (10 sierpnia) o godzinie 16.00 na stadionie MOSiR Rumia. Przeciwnikiem będzie zespół Aniołów Garczegorze, który razem z Orkanem spadł z IV ligi do ligi okręgowej, ale słupskiej gr. III. Możliwe, że zostanie rozegrany dodatkowy sparing, z drużyną Kaszubi Starzyno – zapowiada.

Reklama
Reklama

Drużyna Orkana wciąż jest w przebudowie. Zawodnicy, którzy odeszli:

 • Mateusz Kozerkiewicz – Pogoń Lębork (IV liga)
 • Paweł Śmigielski (szuka klubu)
 • Michał Siwak (szuka klubu)
 • Daniel Sikora (nie wznowił treningów)

O nowych zawodnikach klub poinformuje po meczu z Aniołami Garczegorze. Poprzednie wyniki spotkań kontrolnych w okresie przygotowawczym przed sezonem 2019/2020:

 • MKS Władysławowo (V liga) 2:0 (1:0) MKS Orkan
 • MKS Orkan 1:5 (0:3) Stolem Gniewino (IV liga)
 • Gedania Gdańsk 2:1 (1:1) MKS Orkan

Z kim Orkan zagra w V lidze? Znamy wstępny terminarz spotkań! Sprawdźcie w osobnym wpisie. Więcej informacji o drużynie MKS Orkan Rumia znajdziecie pod specjalnym tagiem.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *