Orkan Rumia z kolejną porażką. Trzy punkty OKSu Janowo.

orkan rumia, sport, rumia, kluby piłkarskie, mks, miejski klub sportowy, rafał siemaszko, Arka Gdynia
Reklama
Reklama

Kolejna kolejka i…kolejna przegrana MKS Orkana Rumia. W sobotę (27 kwietnia) podopieczni Patryka Maćkowiaka ulegli na wyjeździe Gryfowi Słupsk 0:3. W zupełnie innych nastrojach z Gdańska wracają natomiast piłkarze OKSu Janowo, którzy wygrali z Zaspą Gdańsk 7:4.


MKS Orkan Rumia – Gryf Słupsk

W meczu 28. kolejki IV ligi MKS Orkan Rumia przegrywa z Gryfem Słupsk 0:3. Bramki dla drużyny wicelidera tabeli zdobywali Łukasz Stasiak (47′, 72′) i Kacper Bednarczyk. Od 69′ minuty rumianie grali w osłabieniu, po drugiej żółtej i ostatecznie – czerwonej kartce Michała Janiaka.

Reklama
Reklama

Po 26 meczach Orkan posiada 16 punktów – tyle samo, co ostatnie w tabeli Anioły Garczegorze. Obie drużyny mają zaległe jedno spotkanie. Obecnie tracą już 7 punktów do GKSu Kolbudy i rezerw Bytowi Bytów, zajmujących miejsca gwarantujące utrzymanie. 1 maja (środa) na boisku przy ul. Gdyńskiej w Rumi niebiesko-żółto-czerwoni podejmą Jaguara Gdańsk. Początek spotkania o godzinie 18:00. Więcej informacji o drużynie MKS Orkan Rumia znajdziecie pod specjalnym tagiem.

OKS Janowo – Zaspa Gdańsk

W zupełnie innych nastrojach z Gdańska wracają natomiast piłkarze B-Klasowego OKSu Janowo, którzy wygrali w niedzielę (28 kwietnia) z Zaspą Gdańsk 4:7. Bramki dla „osiedlowej” drużyny zdobywali: Paweł Fopka (4′, 49′), Sebastian Neumann (6′, 34′), Ireneusz Klinkusz (25′), Arkadiusz Damaszk (85′) i Łukasz Śliwiński (92′). 4 maja (sobota) o godzinie 17:00 OKS Janowo w roli gospodarza zmierzy się z UKSem 82 Klukowo. Mecz odbędzie się na boisku przy ul. Gdyńskiej. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *