Pijani, rowerem, przez miasto

Policjant i rowerzysta
Reklama
Reklama

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Mężczyźni zostali ukarani mandatem w wysokości 2500 zł.

Do zatrzymań doszło w piątek i niedzielę (19, 21 sierpnia). Informacje na ich temat udostępniła Komenda Powiatowa w Wejherowie.

Pierwszy z kierowców został zatrzymany w Rumi na ul. Sędzickiego. Podczas kontroli drogowej okazało się, że 31-letni cyklista znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie wykonane alko testem wykazało, że w organizmie miał około 3 promile.

Z kolei w niedzielę przed 10.00 rano policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę na ul. Sobieskiego w Wejherowie. Badanie trzeźwości wykonane wobec 53-latka wykazało, że miał on w organizmie ponad 1,6  promila alkoholu.

Rowerzyści za popełnione czyny zabronione (jazda rowerem w stanie nietrzeźwości) zostali ukarani mandatami w wysokości 2500 zł.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *