Pijany awanturował się w sklepie. Trafił do szpitala psychiatrycznego.

rumia mezczyzna awanturowal sie w sklepie
Reklama
Reklama


W miniony piątek (17 stycznia) nietrzeźwy mężczyzna awanturował się w sklepie spożywczym przy ul. Dąbrowskiego w Rumi. Szarpał inne osoby, groził im pobiciem lub innym wyrządzeniem krzywdy. Wezwani na miejsce Strażnicy ujęli mężczyznę z zastosowaniem środków przymusu bezpośredniego. Wezwali także policję i pogotowie ratunkowe. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany przez służby. W asyście policji przewieziono go do szpitala psychiatrycznego w Gdańsku.

Reklama
Reklama

W minionym tygodniu (od 13 do 19 stycznia 2020 r.) Straż Miejska w Rumi odbyła 33 patrole zmotoryzowane i piesze z psami służbowymi oraz 2 mieszane z Policją. Działania patroli pozwoliły ujawnić 98 wykroczeń, z których 26 zakończyło się mandatem karnym, a 70 pouczeniami lub innymi środkami oddziaływania wychowawczego. 2 sprawy zakwalifikowano do postępowania wyjaśniającego. Wykonano 69 interwencji zleconych przez obywateli. Wylegitymowano 23 osoby. 67 razy kontrolowano miejsca uznane za zagrożone. Dwie skuteczne interwencje przeprowadzono na podstawie monitoringu miejskiego. 

źródło: sm.rumia.pl

Zobacz: Darmowa komunikacja miejska w Rumi. Ważny komunikat!


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *