Pomoc dla chorego Pawełka z Rumi

zbiorka srodkow dla pawla z rumi janowa wojciech płomiński
Reklama
Reklama

W ostatnim czasie na fanpage’u Tymczasem w Rumi zostałem poproszony o udostępnienie informacji o zbiórce środków na leczenie i rehabilitację bardzo ciężko chorego Pawła z Rumi Janowa. Poniżej publikuję w całości apel Dyrektora Chapter North Coast Smoking Barrels LE MC, Wojciecha Płomińskiego.[Uwaga! Publikuję poniższą wiadomość czysto „grzecznościowo”. Nie jestem organizatorem zbiórki. – PJ]

Reklama
Reklama

Pomoc dla chorego Pawełka

Jesteśmy oddziałem mundurowego klubu motocyklowego Smoking Barrels LE MC North Coast. Postanowiliśmy zaangażować się w pomoc dla niepełnosprawnego brata jednego z naszych członków. Bardzo prosimy o przeczytanie apelu i pomoc. 

Zwracamy się z prośbą o pomoc finansową dla bardzo chorego Pawła.

Paweł urodził się 18 lat temu w bardzo ciężkim stanie, jako skrajny wcześniak z wagą 800 gramów, w 25 tygodniu ciąży. Choruje na wodogłowie pozapalne, pokrwotoczne, porażenie mózgowe, epilepsję. Jest niewidomy, nie mówi, nie siedzi, nie chodzi. Był kilkadziesiąt razy hospitalizowany. Przeszedł kilkanaście zabiegów operacyjnych, głównie na otwartym mózgu. Nie sposób tu opisać i wymienić wszystkich nieszczęść, które spotkały Pawła na przestrzeni 18 lat.

Chłopiec dzielnie walczy o zdrowie i życie. Każdy dzień jest wielką niewiadomą, każdy dzień jest bardzo trudny i pracowity dla jego matki i rodzeństwa. Rodzina bardzo potrzebuje wsparcia finansowego dla chorego Pawła, aby mógł godnie żyć z tak ciężką chorobą.

Codzienna, stała, systematyczna i wieloletnia rehabilitacja jest bardzo kosztowna. Ponadto ogromnym obciążeniem finansowym jest dla rodziny leczenie, zakup środków opatrunkowych, lekarstw, środków higienicznych, pampersów, sprzętu medycznego oraz specjalistyczna dieta.

Paweł nigdy nie wypowiedział ani jednego słowa, nigdy nie zapłakał, nigdy nie ujrzał światła dziennego, nigdy nie zrobił ani jednego kroku, ale jedno co ma, to wielkie i wrażliwe serce i gdyby mógł osobiście wyrazić swoją wielką wdzięczność za okazaną pomoc, to na pewno by to uczynił z ogromną radością.

Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc w imieniu własnym jak również całej rodziny Pawła.

                                      Dyrektor Chapter North Coast Smoking Barrels LE MC
Wojciech Płomiński

Link do zbiórki środków:

https://pomagam.pl/pomocdlapawlasb

[Uwaga! Publikuję poniższą wiadomość czysto „grzecznościowo”. Nie jestem organizatorem zbiórki. – PJ]


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *