Potrącenie kobiety w Rumi. „Zostałam potrącona na pasach”

Mieszkanka Rumi potrącona w wypadku
Reklama
Reklama

W nocy z soboty na niedzielę (21.01-22.01) w Rumi doszło do potrącenia kobiety. Policja poszukuje świadków zdarzenia i informacji o sprawcy.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Tysiąclecia. Okoliczności wypadku opisała poszkodowana, w mediach społecznościowych:

Reklama
Reklama

„Samochód nie jechał, tylko stał na skrzyżowaniu ulic. Nie wyglądało jakby mieli jechać, więc przeszłam przez pasy. Nagle znaleźli się obok mnie, nie zauważyli mnie i uderzyli. Zostałam potrącona na pasach. Osoba zbiegła z miejsca zdarzenia, nie udzieliła pomocy. Osób w aucie była trójka i cała trójka uciekła w stronę pętli na ul. Partyzantów w Rumi. Mogli jechać prosto, mogli skręcić – dlatego tak ważna jest każda informacja.” – tłumaczy Paulina Klinkosz.

Oryginalny post na Facebooku udostępniono już prawie 3 tysiące razy.

Przyjęcie tego rodzaju zgłoszenia potwierdziła lokalna policja, która obecnie ustala szczegóły i przebieg wypadku.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy 22 stycznia 2023 roku o godz. 1.26. Policjanci byli na miejscu zdarzenia na ul.1 Maja. Wyjaśniamy okoliczności – tłumaczy mł. asp. Karolina Pruchniak z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, dla Dziennika Bałtyckiego.

Miejsce wypadku – skrzyżowanie ul. Tysiąclecia i 1 Maja w Rumi:

„Obserwacja pod kątem wstrząśnienia mózgu”

Mieszkanka Rumi odniosła w wypadku kilka poważnych urazów, na całym ciele.

„Noga w gipsie – złamana w kostce. W kolanie tez coś się dzieje. Możliwe, że naderwane (jak nie zerwane) ścięgna. Czekają mnie dodatkowe badania za tydzień. Druga [noga] cała obita, nie jestem w stanie chodzić. Obserwacja pod kątem wstrząśnienia mózgu, bądź innych powikłań… Wszędzie siniaki, wszędzie obita…”

Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z komisariatem policji w Rumi przy ul. Hieronima Derdowskiego 43. Telefon na komisariat to 47 742 99 22. O kontakt prosi także sama Pani Paulina:


„Jeśli ktoś w okolicy posiada monitoring byłabym wdzięczna za informacje bądź kojarzy cokolwiek bądź kogokolwiek w tym temacie, może ktoś coś słyszał…”

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: kontakt@tymczasemwrumi.pl.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *