Pożar na ul. Żeglarzy w Rumi

Pożar na ul. Żeglarzy w Rumi
Reklama
Reklama

W Rumi przy ul. Żeglarzy zapaliły się kontenery pracownicze oraz znajdujące się w pobliżu pola. Na miejscu działały zastępy straży pożarnej z Rumi, Gdyni oraz Redy.

Sygnały czytelników

W środę (23 marca) około godziny 12:20 doszło do pożaru na ul. Żeglarzy w Rumi. O zdarzeniu informowaliście mnie m.in. fanpage’u Tymczasem w Rumi. Jak możecie zobaczyć na zdjęciu od czytelniczki bloga Kasi (dziękuję!), unoszący się dym był widoczny już ze sporej odległości:

Pożar na ul. Żeglarzy w Rumi (zdjęcie od czytelnika, Kasi)
Pożar na ul. Żeglarzy w Rumi (zdjęcie od czytelnika, Kasi)

Pożar na ul. Żeglarzy w Rumi – informacje OSP Reda

Dziś Ochotnicza Staż Pożarna w Redzie podała więcej informacji na temat zdarzenia.

Jak się okazuje, na ul. Żeglarzy zapaliły się trzy kontenery pracownicze oraz kilkadziesiąt metrów suchej trawy. Przy gaszeniu pożaru działały zastępy z Rumi, Redy oraz Gdyni-Chylonii: GBA OSP Reda; GCBA, SHD, SLOp JRG Rumia; GBA, GCBA JRG-2 Gdynia.

Dzięki sprawnej pracy jednostek, ogień udało się szybko opanować.

– Działania naszych strażaków objęły wsparcie wcześniej prowadzonych działań. Pożar został opanowany po czym przystąpiono do dogaszania i prac rozbiórkowych. Na zakończenie cały obszar pożaru pokryto pianą ciężką. Do jednostki wróciliśmy kilka minut przed godziną 14.00 – relacjonuje na swoim profilu na Facebooku OSP Reda.

Pożar na ul. Żeglarzy w Rumi (fot. OSP Reda)
Pożar na ul. Żeglarzy w Rumi (fot. OSP Reda)

Pożar na ul. Żeglarzy w Rumi – wideo czytelnika (Blog TymczasemWRumi.pl)

Nagranie czytelnika, Pani Iwony, dostępne jest w sekcji SHORTS, na kanale YT Tymczasem w Rumi (kliknij, aby przejść).

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Jeśli jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia na terenie Rumi lub po prostu chciałbyś się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami o mieście, zapraszam do kontaktu!

Więcej wpisów na blogu zawierających wiadomości, informacje i newsy na temat aktualnych wydarzeń w mieście Rumia znajdziesz w kategorii WIADOMOŚCI (kliknij, aby przejść)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *