Pożar pustostanu w Rumi

Pożar pustostanu w Rumi
Reklama
Reklama

W środę (11 stycznia) na ul. Zbożowej w Rumi doszło do pożaru pustostanu. Dziś, dzięki relacji Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie, poznaliśmy więcej szczegółów na temat zdarzenia.

Paweł Jałoszewski

Reklama
Reklama

(zdjęcie tytułowe: pexels.com / materiały czytelnika)

Wiadomość o pożarze otrzymałem od czytelnika na fanpage’u Tymczasem w Rumi, Krzysztofa. Więcej informacji o zdarzeniu, o którym mówił mieszkaniec, udostępniła Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie.

Do pożaru doszło 11 stycznia (środa) po godzinie 21.00, przy ul. Zbożowej w Rumi. Na miejscu działało łącznie 5 zastępów straży pożarnej, strażacy z OSP Reda oraz Jednostka-Ratowniczo Gaśnicza z Rumi. Pożar wybuchł wewnątrz pustostanu po budynku jednorodzinnym.

– Nasze działania objęły wsparcie prowadzonych działań gaśniczych. Po opanowaniu pożaru ratownicy z naszej jednostki wprowadzeni zostali do środka obiektu celem dogaszenia i przerzucenia pogorzeliska po obszarze pożaru. Wynoszone spalone elementy były dogaszane na zewnątrz budynku – relacjonują strażacy z OSP Reda.

Interwencja OSP Reda przy ul. Zbożowej w Rumi,
Interwencja strażaków przy ul. Zbożowej w Rumi, pożar pustostanu. (fot. OSP Reda)

Akcja straży pożarnej zakończyła się po około godzinie.

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Jeśli jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia na terenie Rumi lub po prostu chciałbyś się podzielić ze mną swoimi przemyśleniami o mieście, zapraszam do kontaktu!

Więcej wpisów na blogu zawierających wiadomości, informacje i newsy na temat aktualnych wydarzeń w mieście Rumia znajdziesz w kategorii WIADOMOŚCI (kliknij, aby przejść)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 Comments

  1. Marika . K

    dzień dobry . czy ktoś mógłby opowiedzieć historię tego domu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *