Start rundy opóźniony! Kiedy zagrają Orkan Rumia i OKS Janowo?

orkan rumia, oks janowo, piłka nożna rumia
Reklama
Reklama


Aktualizacja (20.03.2020 r.):

Reklama
Reklama

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie. Równocześnie Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. zapowiedział, że mecze Ekstraklasy zostają odwołane do 26 kwietnia włącznie.


Decyzją Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej (uchwała z dnia 12.03.2020 ) wszystkie rozgrywki prowadzone przez Pomorski Związek Piłki Nożnej zostają zawieszone do 29 marca 2020 r. włącznie. Dla kibiców rumskich klubów oznacza to, że w marcu nie zobaczymy żadnego z zaplanowanych spotkań Orkanu Rumia (V liga, 15.03 z Orłem 1955 Trąbki Wielkie, 22.03 z Orlętami Reda i 29.03 z GSS Potok Pszczółki) i OKSu Janowo (A klasa, 28.03 z Eko-Prod Szemud).

Dalsze decyzje dotyczące meczów zostaną przekazane w późniejszym terminie.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *