Psoty na Błoniach 2024 w Rumi

Impreza „Psoty na Błoniach”, czyli zlot psiarzy w Rumi
„Psoty na Błoniach”, czyli zlot psiarzy w Rumi (fot. Paweł Jałoszewski)
Reklama
Reklama

Przed nami kolejna edycja imprezy Psoty na Błoniach! Festyn dla wszystkich miłośników psów odbędzie się w maju w Rumi. Wstęp wolny!

Trzeci w historii rumski zlot psiarzy „Psoty na Błoniach ” zaplanowano na łąkach pomiędzy ulicami Pomorską, a Dębogórską [miasto nazywa je „janowskimi błoniami”]

Reklama
Reklama

Impreza rozpocznie się w niedzielę 26 maja w godzinach od 12:00 do 16:00.

Wśród atrakcji: pokazy psich umiejętności, stoiska tematyczne i handlowe, porady specjalistów, strefa gastronomiczna oraz punkt z miejskimi gadżetami.

Tak wyglądało wydarzenie Psoty na Błoniach w 2023 roku:

Trwa nabór wystawców

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta Rumi, Miejski Dom Kultury w Rumi oraz radna Liliana Bareła-Palczewska. Kontakt: biuro@mdk.rumia.pl / tel. 58 6710737.

Jeśli szukasz okazji do zaprezentowania swojej firmy lub działalności związanej z psami, organizatorzy ogłosili nabór wystawców. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 maja (liczy się data wpływu karty zgłoszenia do Miejskiego Domu Kultury w Rumi). Regulamin oraz karta zgłoszeniową dostępne są na stronie organizatora. Liczba miejsc ograniczona!

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Chcesz wiedzieć pierwszy o koncertach i ciekawych wydarzeniach w Rumi? Sprawdź kalendarz imprez!

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *