Rodzinne warsztaty teatralne z książką w tle

Reklama Reklama

Stacja Kultura zaprasza w sobotę 19 marca o godz. 12:30 na rodzinne warsztaty teatralne z książką w tle. Punktem wyjścia do pracy nad scenkami będzie książka Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.

Zapraszamy dzieci od 4 r. ż. wraz z opiekunami. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: zapisy@bibliotekarumia.pl.

Warsztaty poprowadzi Weronika Łucyk – absolwentka teatrologii i kultury współczesnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Pedagogów Teatru organizowanej przez Instytut Teatralny w Warszawie. Jako krytyk teatralny publikowała m.in. w „Didaskaliach” i Internetowym Magazynie „Teatralia”, a także na portalach teatralny.pl i taniecpolska.pl. W Teatrze Wybrzeże pracuje jako pedagog teatru – prowadzi warsztaty oraz spotkania z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracuje z Instytutem Teatralnym jako autorka scenariuszy na portal Teatroteka Szkolna. Prowadzi zajęcia z podstaw pedagogiki teatru dla studentów wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Gdańskim.

Więcej informacji na temat koncertów i wydarzeń w Rumi znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama Reklama

Dodaj komentarz