Imprezy, kultura i rozrywka

Rodzinne warsztaty teatralne z książką w tle

Rodzinne warsztaty teatralne z książką w tle
Reklama Reklama

Stacja Kultura zaprasza w sobotę 19 marca o godz. 12:30 na rodzinne warsztaty teatralne z książką w tle. Punktem wyjścia do pracy nad scenkami będzie książka Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”.

Zapraszamy dzieci od 4 r. ż. wraz z opiekunami. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: zapisy@bibliotekarumia.pl.

Warsztaty poprowadzi Weronika Łucyk – absolwentka teatrologii i kultury współczesnej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Pedagogów Teatru organizowanej przez Instytut Teatralny w Warszawie. Jako krytyk teatralny publikowała m.in. w “Didaskaliach” i Internetowym Magazynie “Teatralia”, a także na portalach teatralny.pl i taniecpolska.pl. W Teatrze Wybrzeże pracuje jako pedagog teatru – prowadzi warsztaty oraz spotkania z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Współpracuje z Instytutem Teatralnym jako autorka scenariuszy na portal Teatroteka Szkolna. Prowadzi zajęcia z podstaw pedagogiki teatru dla studentów wiedzy o teatrze na Uniwersytecie Gdańskim.

Więcej informacji na temat koncertów i wydarzeń w Rumi znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.