Rowerem przez Rumię, czyli przejazd po ulicach miasta

zlodziej rowerow poszukiwania zglos sie po rower
Reklama
Reklama

Przed nami 5. edycja wydarzenia „Rowerem przez Rumię”!

Celem przejazdu, organizowanego przez Urząd Miasta Rumi w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, jest poprawa kondycji fizycznej uczestników oraz propagowanie wśród mieszkańców proekologicznych i zdrowych nawyków transportowych.

Reklama
Reklama

Przejazd rozpocznie się 17 września (niedziela) o godzinie 19:00. Start i meta na parkingu MOSiR-u. Każdy uczestnik po ukończeniu niespełna 5-kilometrowej trasy otrzyma zestaw gadżetów rowerowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W przejeździe „Rowerem przez Rumię” mogą uczestniczyć dorośli oraz dzieci, które ukończyły co najmniej 7 lat (urodzone w 2016 roku lub wcześniej). Młodsze dzieci mogą poruszać się wyłącznie w dostawce, foteliku lub w przyczepce podczepionej do roweru osoby pełnoletniej. Udział niepełnoletnich uczestników jest możliwy tylko pod opieką osoby dorosłej. Rower musi być wyposażony w sprawne oświetlenie.

Zapisy odbywały się na stronie: rowery.rumia.eu i został już zakończone ( wyczerpano limit 600 miejsc). Regulamin: rowery.rumia.eu/regulamin.pdf.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *