Święto SPIN w Rumi. To już ćwierć wieku!

Święto SPIN w Rumi. To już ćwierć wieku!
Gala 25 lecia Zespołu Tańca SPIN MOSIR Rumia
Reklama
Reklama

Zespół Tańca SPIN MOSIR Rumia kończy 25 lat! Z tej okazji w Rumi odbędzie się uroczysta gala, która podsumuje historie grupy.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną wszystkie choreografie z sezonu tanecznego 2022/2023. Zespół przedstawi swoje dotychczasowe historie i sukcesy, a także zapowie to, co szykuje w przyszłości.

Reklama
Reklama

Gala Spin będzie w tym roku biletowana. Ten wyjątkowy wieczór grupa wykorzysta do zebrania funduszy na wyjazdy i starty podczas kolejnego sezonu. Wstęp od osoby to 10 zł, jako cegiełka na finansowe wsparcie SPINKowych dzieci.

Podczas Gali będzie można również zakupić słodkie wypieki przygotowane przez niezastąpione mamy tancerzy, wylicytować puchary z lat ubiegłych czy kupić firmowe gadżety.

– Kochani, ogromnie liczymy na Waszą obecność i ze swej strony zapewniamy, że będzie to wieczór pełen wyśmienitego tańca, wspomnieńa co za tym idzie łez szczęścia! Zapraszamy wszystkich aktualnych i byłych tancerzy, rodziców, dziadków, wujków i ciocie oraz mieszkańców Rumi, jak i miast ościennych. Mamy nadzieję, że ten pomysł spotka się z Waszą akceptacją i życzliwością i jak największa liczba osób zakupi wejściówkę, aby w ten sposób pomóc nam realizować kolejne marzenia – zachęca Zespół Tańca SPIN w social media.

Uroczysta Gala 25-lecia Zespołu Tańca SPIN MOSiR Rumia. Termin: 9/09/202. Godziny: 15:00-20:00. Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, ul Mickiewicza 49. Wstęp: 10 zł (w dniu wydarzenia)

Koncerty, imprezy i wydarzenia w Rumi

Tego dnia w Rumi odbędzie się także wydarzenie Kosmiczna przygoda w Rumi.

O tym, gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi dowiecie się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *