Reklama Reklama

Święto SPIN w Rumi. To już ćwierć wieku!

Zespół Tańca SPIN MOSIR Rumia kończy 25 lat! Z tej okazji w Rumi odbędzie się uroczysta gala, która podsumuje historie grupy.

Reklama Reklama

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną wszystkie choreografie z sezonu tanecznego 2022/2023. Zespół przedstawi swoje dotychczasowe historie i sukcesy, a także zapowie to, co szykuje w przyszłości.

Gala Spin będzie w tym roku biletowana. Ten wyjątkowy wieczór grupa wykorzysta do zebrania funduszy na wyjazdy i starty podczas kolejnego sezonu. Wstęp od osoby to 10 zł, jako cegiełka na finansowe wsparcie SPINKowych dzieci.

Podczas Gali będzie można również zakupić słodkie wypieki przygotowane przez niezastąpione mamy tancerzy, wylicytować puchary z lat ubiegłych czy kupić firmowe gadżety.

– Kochani, ogromnie liczymy na Waszą obecność i ze swej strony zapewniamy, że będzie to wieczór pełen wyśmienitego tańca, wspomnieńa co za tym idzie łez szczęścia! Zapraszamy wszystkich aktualnych i byłych tancerzy, rodziców, dziadków, wujków i ciocie oraz mieszkańców Rumi, jak i miast ościennych. Mamy nadzieję, że ten pomysł spotka się z Waszą akceptacją i życzliwością i jak największa liczba osób zakupi wejściówkę, aby w ten sposób pomóc nam realizować kolejne marzenia – zachęca Zespół Tańca SPIN w social media.

Uroczysta Gala 25-lecia Zespołu Tańca SPIN MOSiR Rumia. Termin: 9/09/202. Godziny: 15:00-20:00. Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, ul Mickiewicza 49. Wstęp: 10 zł (w dniu wydarzenia)

Koncerty, imprezy i wydarzenia w Rumi

Tego dnia w Rumi odbędzie się także wydarzenie Kosmiczna przygoda w Rumi.

Reklama Reklama

O tym, gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi dowiecie się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *