Reklama Reklama

Rumia. Pobicie i kradzież 70 tysięcy złotych – sprawca został zatrzymany!

Policjanci zatrzymali sprawcę rozboju przy jednym z kantorów w Rumi. Napastnik pobił pokrzywdzonego i ukradł mu prawie 70 tysięcy złotych!

Reklama Reklama

Kryminalni od sierpnia 2021 pracowali nad sprawą rozboju, do którego doszło w Rumi przy jednym z kantorów. Według ustaleń policji, 44-latek pobił pokrzywdzonego wychodzącego z kantoru, a następnie ukradł mu teczkę z pieniędzmi. W środku było prawie 70 tysięcy złotych.

Dzięki pracy techników kryminalistyki, ostatecznie udało się ustalić tożsamość sprawcy przestępstwa. Funkcjonariusze wiedzieli, że nie przebywa na terenie naszego powiatu, dlatego też informacja o jego poszukiwaniach została przekazana do wszystkich policjantów w naszym kraju.

W poniedziałek (14 marca) 44-latek został zatrzymany przez policjantów na terenie Warszawy. Kryminalni z Rumi przetransportowali mężczyznę do wejherowskiej komendy. Został doprowadzany do wejherowskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju.

Wkrótce w sądzie rejonowym w Wejherowie zapadnie decyzja o ewentualnym tymczasowym areszcie dla zatrzymanego mężczyzny. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

  • Nowy blok przy ul. Kosynierów w Rumi
  • Gramy dla Ukrainy! – koncert i zbiórka pieniędzy
  • Mieszkanka Rumi w programie “99 – Gra o wszystko”!
  • Co dzieje się z Biedronką przy ul. Starowiejskiej w Rumi?
Reklama Reklama

(źródło: KPP Wejherowo)

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *