Rumia. Pobicie i kradzież 70 tysięcy złotych – sprawca został zatrzymany!

Rumia. Pobicie i kradzież 70 tysięcy złotych – sprawca został zatrzymany!
Reklama
Reklama

Policjanci zatrzymali sprawcę rozboju przy jednym z kantorów w Rumi. Napastnik pobił pokrzywdzonego i ukradł mu prawie 70 tysięcy złotych!

Kryminalni od sierpnia 2021 pracowali nad sprawą rozboju, do którego doszło w Rumi przy jednym z kantorów. Według ustaleń policji, 44-latek pobił pokrzywdzonego wychodzącego z kantoru, a następnie ukradł mu teczkę z pieniędzmi. W środku było prawie 70 tysięcy złotych.

Reklama
Reklama

Dzięki pracy techników kryminalistyki, ostatecznie udało się ustalić tożsamość sprawcy przestępstwa. Funkcjonariusze wiedzieli, że nie przebywa na terenie naszego powiatu, dlatego też informacja o jego poszukiwaniach została przekazana do wszystkich policjantów w naszym kraju.

W poniedziałek (14 marca) 44-latek został zatrzymany przez policjantów na terenie Warszawy. Kryminalni z Rumi przetransportowali mężczyznę do wejherowskiej komendy. Został doprowadzany do wejherowskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju.

Wkrótce w sądzie rejonowym w Wejherowie zapadnie decyzja o ewentualnym tymczasowym areszcie dla zatrzymanego mężczyzny. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

  • Nowy blok przy ul. Kosynierów w Rumi
  • Gramy dla Ukrainy! – koncert i zbiórka pieniędzy
  • Mieszkanka Rumi w programie “99 – Gra o wszystko”!
  • Co dzieje się z Biedronką przy ul. Starowiejskiej w Rumi?

(źródło: KPP Wejherowo)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *