Rumska Szafa Otwarta, czyli okazja dla „łowców perełek”

Rumska Szafa Otwarta, czyli okazja dla „łowców perełek”
Reklama
Reklama

W najbliższą niedzielę (2 grudnia) odbędzie się mikołajkowa edycja „Rumskiej Szafy Otwartej”. Tego dnia na hali MOSiR Rumia znajdziecie praktycznie wszystko: od ubrań, biżuterii czy butów, po książki, zabawki, ozdoby czy ceramikę. 🙂

„Rumska Szafa Otwarta” to cykliczne wydarzenie, organizowane w naszym mieście już po raz trzeci. Impreza ma na celu m.in. integrację i rozwój przedsiębiorczości mieszkańców Rumi oraz umożliwienie im indywidualnej sprzedaży przedmiotów, których już nie używają.

Reklama
Reklama
Nowe atrakcje

– Nowością podczas nadchodzącej edycji „Szafy” będzie przestrzeń „Mama w Mieście Rumia”, którą dedykujemy rodzinom z dziećmi. Będą tam dostępne atrakcje dla dzieci i dla rodziców, takie jak eksperymenty fizyko-chemiczne, warsztaty kreatywne, porady dotyczące rozwoju i wychowania dzieci, a także pachnąca biżuteria wyrabiana w Rumi, kosmetyki naturalne, które będzie można zrobić samemu i wiele innych.  – zapowiadają organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych (SLA).
Tego dnia na hali MOSiR zostanie przeprowadzona zbiórka charytatywna na rzecz dziecięcego hospicjum w Pucku oraz wprowadzony jeszcze jeden zupełnie nowy element: Rumskie Ciuchobranie”, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań.

fot. rumia.eu

Wszystkie miejsca dla wystawców zostały już zajęte, a więc odwiedzający będą mieli w czym wybierać. 🙂

Więcej na stronie wydarzenia: Mikołajkowa Rumska Szafa Otwarta
2 grudnia 2018 r., 12:00-16:00. Miejsce: Hala MOSiR, ul. Mickiewicza 49. Wstęp wolny!

(źródła: mat. własne, mat. promocyjne, rumia.eu)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *