Rumskie siatkarki w półfinale Mistrzostw Polski!

rumia siatkarki aps rumia zwyciestwo mecz siatkowka mosir rumia gdzie graja o ktorej godzienie czas termin spotkania mistrzostwo polski

Zawodniczki Akademii Piłki Siatkowej Rumia awansowały w miniony weekend do półfinałów mistrzostw Polski!

Turniej 1/4 Finałów Mistrzostw Polski juniorek rozegrany został 22 lutego w Opolu. Podopieczne trenera Roberta Sawickiego pokonały w nim drużyny SMS Ostróda, ECO UNI Opole oraz MKS Koszalin. W meczu o pierwsze miejsce uległy jednak klubowi Energa MKS Kalisz Volleyball, mimo to zyskując awans.

Dzisiaj Kalisz okazał się silniejszy. Ale my nie składamy broni z niecierpliwością czekamy na losowanie grup półfinałowych.

komentuje klub na Facebooku

Organizator turnieju przyznał także nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodniczek. Z grona dziewcząt Akademii Piłki Siatkowej Rumia nagrody powędrowały do Kamili Bryły (Najlepsza rozgrywająca) i Zuzanny Gruchały (Najlepsza przyjmująca).

Zawodniczki APS Rumia. Przygotowania do meczu finałowego w turnieju 1/4 Finałów Mistrzostw Polski juniorek [wideo]:

Co ciekawe, nagrodę MVP turnieju otrzymała laureatka nagrody Najlepszy Sportowiec Rumi Roku 2019 i wychowanka APS Rumia, obecnie reprezentująca MKS KALISZ: Paulina Damaske.