Rumskie siatkarki w półfinale Mistrzostw Polski!

rumia siatkarki aps rumia zwyciestwo mecz siatkowka mosir rumia gdzie graja o ktorej godzienie czas termin spotkania mistrzostwo polski
Reklama
Reklama

Zawodniczki Akademii Piłki Siatkowej Rumia awansowały w miniony weekend do półfinałów mistrzostw Polski!Turniej 1/4 Finałów Mistrzostw Polski juniorek rozegrany został 22 lutego w Opolu. Podopieczne trenera Roberta Sawickiego pokonały w nim drużyny SMS Ostróda, ECO UNI Opole oraz MKS Koszalin. W meczu o pierwsze miejsce uległy jednak klubowi Energa MKS Kalisz Volleyball, mimo to zyskując awans.

Reklama
Reklama

Dzisiaj Kalisz okazał się silniejszy. Ale my nie składamy broni z niecierpliwością czekamy na losowanie grup półfinałowych.

komentuje klub na Facebooku

Organizator turnieju przyznał także nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodniczek. Z grona dziewcząt Akademii Piłki Siatkowej Rumia nagrody powędrowały do Kamili Bryły (Najlepsza rozgrywająca) i Zuzanny Gruchały (Najlepsza przyjmująca).

Zawodniczki APS Rumia. Przygotowania do meczu finałowego w turnieju 1/4 Finałów Mistrzostw Polski juniorek [wideo]:

Co ciekawe, nagrodę MVP turnieju otrzymała laureatka nagrody Najlepszy Sportowiec Rumi Roku 2019 i wychowanka APS Rumia, obecnie reprezentująca MKS KALISZ: Paulina Damaske.

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *